Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554293 пъти)

0 Потребители и 22 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 15, 2013, 18:16:52
Отговор #2430

Неактивен regreed

  • Публикации: 360
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Фолксвагенът е на едно момче - в момента има проблем с мотора и се прави - не го продава. Ако някой иска връзка с него - при мен. Мерцедесът от много отдавна съм питал за него - докато беше в добро състояние - старецът ( дядо Стоян май се казваше) категорично отказа и дума да се спомене за продажба - по късно пак стана дума и май ми бяха казали някаква немислима сума.
Барказът няма документи. Всъщност, Кирчо Терзиев е по - наясно с него.
Бялата Шкода стои от много време но не съм се интересувал.

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Март 15, 2013, 18:28:07
Отговор #2431

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Търсих един ЗИЛ 157 в Младост и попаднах....
Бре Живко , ела да ти дам един Джуган! :)) :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Март 15, 2013, 18:36:40
Отговор #2432

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Може и с Гугъл, но на място е друго. Ето един Колт ......




Колеги моля Ви намерете Ми някаква информация за тая кола в Добрич.Някакви координати на собствениците или поне адрес където стои колата.Имам огромно желание да Я приведа в движение.А да тичам от Монтана до Добрич без никаква информация и да обикалям улиците е равно на лудост.Поне да знам нещо от нещо.Нали за това е тая тема да може поне една стара кола повече да остане на пътя.

Когато имам малко време ще отида да я наснимам отвън и през прозорците.Намира се в централната част на Добрич,зад един блок на главната улица.Чрез родителите ми ще опитам да намеря координати на собствениците.

Март 15, 2013, 19:22:30
Отговор #2433

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Може и с Гугъл, но на място е друго. Ето един Колт ......





Колеги моля Ви намерете Ми някаква информация за тая кола в Добрич.Някакви координати на собствениците или поне адрес където стои колата.Имам огромно желание да Я приведа в движение.А да тичам от Монтана до Добрич без никаква информация и да обикалям улиците е равно на лудост.Поне да знам нещо от нещо.Нали за това е тая тема да може поне една стара кола повече да остане на пътя.

Когато имам малко време ще отида да я наснимам отвън и през прозорците.Намира се в централната част на Добрич,зад един блок на главната улица.Чрез родителите ми ще опитам да намеря координати на собствениците.

Благодаря предварително за съдействието колега.Стигне ли се до идване за покупка да знаеш гооооолямаааа черпа ще има.И за всички отзовали се по някакъв начин също.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Март 15, 2013, 21:45:27
Отговор #2434

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184

Март 15, 2013, 23:29:44
Отговор #2435

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Баркасът от Младост отдавна бе скрапиран.Близо до БМВ-то имаше и един Трабант Р50,който май също замина,вече втори месец го няма там,а беше зле,зле...
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Март 16, 2013, 00:15:05
Отговор #2436

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
Трабанта бял ли беше и се намираше там където пътя от околовръсното завива към Школата на МВР, а направо е недовършеното шосе
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Март 16, 2013, 01:12:46
Отговор #2437

Неактивен Котков

  • Публикации: 660
Същият,пред блок 491.
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Март 16, 2013, 05:47:21
Отговор #2438

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
твърда цена 1000 лв- колата я взех за реставрация, но нямам време и е много ценна???- дали на скрапа са му дали 1000???
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Март 16, 2013, 10:53:51
Отговор #2439

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450