Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554042 пъти)

0 Потребители и 21 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 22, 2013, 21:18:58
Отговор #2460

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
колега, все пак да не забравяме че собственика е единствения който решава какво ще става с веща му.

Март 22, 2013, 21:22:29
Отговор #2461

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
[quote
Това снимах днес в двора на Трансинс по пътя за Аксаково. Напълно комплектна с двигател, салон и т.н. Ще отиде за скрап - казаха ми, че не продават нищо от нея, защото била бракувана и нямали право да продават дори на части.
[/quote]

Странно защо от някой скрападжии могат да се купят бракувани автомобили, а от други не-цитирния пост, а и Влади спомена преди дни нещо подобно. Аз лично купих два на цена лев за кг от моргата на в Остромила в Пловдив преди няколоко месеца. Варианта със замяната за други коли също ставаше. Значи някой могат, а други явно не искат.

Март 22, 2013, 22:10:05
Отговор #2462

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184
колега, все пак да не забравяме че собственика е единствения който решава какво ще става с веща му.

така е - собственика решава. Аз просто коментирах че според мен е взел грешното решение.

Март 22, 2013, 22:10:59
Отговор #2463

Неактивен bshopov

  • Публикации: 184
В интерес на истината колегата galaxie е прав има скрападжии които продават автомобили и аз го знам това

Март 23, 2013, 00:13:12
Отговор #2464

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Ще ВИ обясня за покупката и продажбата на скрапа. Както бях споменал преди няколко дни имаше момент в който можеха да се изнасят автомобили направо от скрапа, лично съм го правил, с уговорката , че мотора и шасито няма да се разхождат по републиканската ни мрежа под какъвто и да е начин.Плащах си, взимах каквот ми трябва и обратно в скрапа.Всичко е ставало на доверие , и хората ми вярват.Но...от някаква фирма става издънка , и и отнемат лиценза.Респективно това се разнася в сферата и повечето уважаващи бизнеса си фирми стопираха препродажбата.Същото важи и за ТРАНСИНС. Аре сега кажете ми как ще си затриеш бизнеса в който си инвестирал десетки хиляди левове, да почине заради някаква барака, пък била и тя малко по ценна.От всичките години, през който се занимавах със скрапа, най-ценната кола попадала ми някога беше една ЕС Класа на Боян Радев...но замина...По цял ден съм висял в пункта и съм разглабял, трошил и вандалствал, правил съм си каквото си пожелая, накрая буса на кантара и плащам на изкупна цена, не на продажна...Но за момента всичко свърши.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 23, 2013, 07:12:07
Отговор #2465

Неактивен regreed

  • Публикации: 360
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
  :D  И накрая какво се получи? - Дрънчим се заради малоумието на управляващите, които обаче, (за съжаление)пак ние сме си избрали да ни....    сещате се!
  По скоро би било добре да вземем пример от тези които обикновено вземаме, и да се гласуват някакви ясни и постоянни правила за няма недоволни и недоразумения.

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Март 23, 2013, 10:14:37
Отговор #2466

Неактивен Consul73

  • Публикации: 772
  • Пламен Янев :)
Последно купих от пункт за скрап предница от Гранада .Пред мен я отрязаха със оксижена .Всичко зависи от големината на пункта .Ако е голям и на видимо място е зле но ако е малък пункт заврян някъде се купува всичко .Мое мнение .
Ford weist den weg

Март 24, 2013, 12:25:12
Отговор #2467

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Според Мен също много е важно кой е собственика и кой работи на пункта.Също и човека който иска да купи от пункта.Имал Съм случай в който на Мен понеже не Ме познават Ми отказват продажба а също и обратното Аз купувам а на друг отказват.Така че според Мен всичко е доста збъркано и според момента и хората. 
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Март 24, 2013, 19:02:40
Отговор #2468

Неактивен dark

  • Публикации: 39


Автомобила се намира в София кв. Стрелбище

Март 25, 2013, 16:47:02
Отговор #2469

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
Volvo 360 2.0 бензин за 900лв - http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=23708