Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553902 пъти)

0 Потребители и 29 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 17, 2014, 13:17:11
Отговор #3120

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Това сме го съдрали от коментари.
Аз бях пускал снимки преди 1,5 година, а и още някой.
Няма да мръдне оттам,най-вероятно.

Вижда се от вътрешните прозорци, дето са в дъното на заведението- Парк бар, дето се намира на ъгъла на Стефано и Шипка.
Оня ден бяхме там с колегата Стефан и една компания, дето сме фенове на по-стари коли и по-млади жени,  :)) да пием сокчета, и го загледах Форда през тия вътрешни джамове.
Актуална цена на тоя гнил хардтоп от събота, по сведения на барманите- 10000 евро.  ;)
Приемат се и толкова числа в долари, паунди, както и виетнамски донги, хахах.   O:-)
« Последна редакция: Февруари 17, 2014, 13:20:53 от USfan »

Февруари 17, 2014, 15:33:10
Отговор #3121

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
То дори не е и хардтоп, ами обикновено купе... ама се чудя как не са го вдигнали още общинарите с тия черни номера, явно дворчето е територия прилежаща към кооперацията, а не общинска земя.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 17, 2014, 16:16:31
Отговор #3122

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Двора е вътрешен и е на кооперацията.Местата са разпределени и всеки си има паркомясто.Виждал съм го преди около 4 год. там,бях на гости там в блока...бях забравил за него....поредната партида консервени кутий... >:D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 17, 2014, 18:57:56
Отговор #3123

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
А този CX седи на един паркинг на изхода на метростанция Западен Парк

Февруари 18, 2014, 00:17:38
Отговор #3124

Неактивен Shiban_Dostaw4ik

  • Публикации: 153
А този CX седи на един паркинг на изхода на метростанция Западен Парк



И ще продължава да седи, много е скъпа за собтвеника.... за тези които се интересуват това е Люлин 10 част....

Днес мернах един Форд червен по околовръстното посока село Лозен, зад една табела и няколко други коли... Гадост на maps.google.bg тази зона е тъмна като катран ...

Февруари 18, 2014, 00:55:56
Отговор #3125

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173

Тази М22-ка стои срещу Кауфланда до затвора в една уличка, която според картата се казва Варна. Съжалявам за кофти снимката, но не ми се газеше из забелязващите се големи локви и кал за да се приближа повече, та я щракнах мимоходом с телефона от колата.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 18, 2014, 10:48:53
Отговор #3126

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
на входа на Бургас откъм Несебър, на 500м преди първото кръгово вдясно на пътя в широк двор са строени гордо две 115-ки мерцедеси, но нямах време да спра да снимам.... изглеждаха нелоши, ако някой има път оттам, да удари едно кадро :)

също, където е паркирано онова Фюри на входа на Поморие, точно зад него има нещо като сервиз с 3-4 волги 21-ци и някакви други бангии, интересни ми се сториха, но също нямах време да спра и да снимам.

Февруари 18, 2014, 11:28:19
Отговор #3127

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
също, където е паркирано онова Фюри на входа на Поморие, точно зад него има нещо като сервиз с 3-4 волги 21-ци и някакви други бангии, интересни ми се сториха, но също нямах време да спра и да снимам.
Лятото спирах да говоря с човека от сервиза, той е руснак и решил да си отвори сервизче. Имаше доста руски коли при него, но аз спрях най вече понеже се виждаха де 21-ци и той каза, че щял да ги реставрира, а също и че вече реставрирал една и тя седяла пред някакъв хотел в Поморие, та сега тази която седеше пред хотела я е пуснал за продажба http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11388764047200940&f1=details&slink=5po23l

Февруари 18, 2014, 13:36:25
Отговор #3128

Неактивен yoz

  • Публикации: 357
гр.София, ж.к.Хиподрума



Февруари 19, 2014, 15:05:44
Отговор #3129

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
То дори не е и хардтоп, ами обикновено купе... ама се чудя как не са го вдигнали още общинарите с тия черни номера, явно дворчето е територия прилежаща към кооперацията, а не общинска земя.

Батка, ама кйорав си бе.  :))
Това е от нашата възраст, като вече направили 50-така ще да е.  O:-)
То си личи, че е хардтоп купе, със стъкла без рамки е, и падащи задните странични също.
2-вратия седан на тоя Таунус и на другите подобни Фордове тогава /които не са купе, а просто двуврати седани, да се отбележи/, имат рамки на стъклата, и покрива им е релативно по-висок и различен от този тук.  ;)