Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2554242 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 08, 2015, 01:09:32
Отговор #3710

Неактивен K.I.P.

  • Публикации: 84
  • Trabant 601S, BMW E21 315
Преди време съм гледал тази e21-ца, не съм търсил собственика. Стои от близо 5 години. Харесал съм си я някой ден (засега малко далечен) да я взема. Някой има ли информация за нея. Намира се в София жк Овча купел 1 зад бл. 510.



Имах и по-хубави снимки ама пу! къде са... :)
Защо точно двутактов двигател?
- Защото един такт не е достатъчен, а четири са прекалено много!

Януари 08, 2015, 01:10:06
Отговор #3711

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Аз пък много бих се радвал на версията PleinAir



Между другото има една такава червена PleinAir в Добрич (ще ти пратя нейни снимки на ЛС), а ако имаш твои хора от там нека проучат или пък колега от форума, който да я е виждал.
Ако търсиш такава Виза, глеай из OLX и в бг форума на Ситроен.

Януари 08, 2015, 11:15:57
Отговор #3712

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Добричката Виза бях ходил да я гледам и мисля,че дори някъде във форума качвах снимки тогава.Беше доста ръждясала,но все пак интересна като модел.Но ми изчезна от погледа.Собственикът на колата тогава мислеше,ако не се продаде да я дава на вторични,защото имаше и втора кола,а двете му идваха скъпа.

Януари 08, 2015, 11:24:55
Отговор #3713

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Добричката Виза бях ходил да я гледам и мисля,че дори някъде във форума качвах снимки тогава.Беше доста ръждясала,но все пак интересна като модел.Но ми изчезна от погледа.Собственикът на колата тогава мислеше,ако не се продаде да я дава на вторични,защото имаше и втора кола,а двете му идваха скъпа.

Нали за кабрио версията говориш? Той луд ли е, как ще я даде на вторични?? Ако иска ще му я взема на актуалната цена на метала ... тя като няма таван и с тея пластмаси няма да тежи кой знае колко :)

Януари 08, 2015, 14:01:53
Отговор #3714

Неактивен dark

  • Публикации: 39
Ако има телефон и не дай си боже да я е дал на вторични му давам цена 300лв(че до София трябва да я карам), така че намери снимка с номера му!!!  :D аз днеска отивам и лепвам на Визата от централния софийски затвор номера ми, да видим  O0  :))

Януари 08, 2015, 14:48:38
Отговор #3715

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Еех, преди няколко години мой съученик ми предложи като подарък бившата си кола - такава Виза, но в изпълнение GT с 2 карбуратора... дал я на приятел-механик в сервиз да я оправят и така си останала, защото купил друга кола. Понеже и аз си имах вече достатъчно стари железа, предложих Визата на мой приятел, който обаче тогава си търсеше ежедневна кола за каране, а по тази имаше доста работа, пък и неплатени данъци май. Скоро след това преместиха сервиза и разчистиха терена пред него... заминала и тя на скраб :'(
Жалко, че това се случи малко преди възраждането на Класик-форума, тук вероятно щеше да се намери някой фен като теб и да я спаси.
Колко още интересни коли около мен си заминаха така, понеже не можех да звъня и да ги предлагам на 100 познати, които може и да проявят интерес... а за собствениците е къде по-лесно да ги дадат за скраб, отколкото да пускат обяви и да се мъчат да ги продават за горе-долу същите пари...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 08, 2015, 16:43:39
Отговор #3716

Неактивен dark

  • Публикации: 39
Визата е в плачевно състояние... Направо трябва да ми я подари, оставих бележка да видим, ако не в Надин отива колата, иначе джантите са готини редки са. Иначе с пръст оставих дупка на задния калник, тя направо се руши...  :))



Януари 08, 2015, 22:14:12
Отговор #3717

Неактивен gogo

  • Публикации: 254
Преди няколко години мой приятел от Перник ме вози на Виза.Много добре си спомням,че тогава догонвахме влака за София и успяхме.Бяхме четирима в  Ситроена.Вдигна с лекота 140км/ч. и ги поддържаше.Това съм запомнил за този модел от личен опит.

Януари 09, 2015, 08:30:54
Отговор #3718

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Нали за кабрио версията говориш? Той луд ли е, как ще я даде на вторични?? Ако иска ще му я взема на актуалната цена на метала ... тя като няма таван и с тея пластмаси няма да тежи кой знае колко :)

Точно за кабрио версията говоря.Но това беше преди години.Така че вероятно вече я няма.Ще поровя в публикациите си във форума дали няма да открия къде съм й качвал снимките.

Януари 09, 2015, 09:40:10
Отговор #3719

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Точно за кабрио версията говоря.Но това беше преди години.Така че вероятно вече я няма.Ще поровя в публикациите си във форума дали няма да открия къде съм й качвал снимките.

Ами аз имам тези две снимки на добричката plein air, но не си спомням от къде ги имам ... дали от тук или от другаде ... може да са твоите снимки. Но забележи, че тук колата изглежда в повече от добро състояние и дори слабото й място на тази версия - гюрукът изглежда завидно добре.