Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553031 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 17, 2015, 22:07:44
Отговор #3830

Неактивен petkovic

  • Публикации: 135
Здравейте колеги, не знаех в кой раздел да песна темата и за това я пускам тук. Вчера ходих до един пункт за изкупуване на метали и там видях няколко автомобила от които някой може да се заинтересува. Съжалявам, че не направих снимки, но ако го бях направил собствениците можеше да решат, че искам да ги вкарам в беля. Първият автомобил е Вартбург 311 с много липси, вторият е ЗАЗ 966, той беше в добро състояние поне на външен вид, а третия беше един мерцедес 123 на който му бяха свалени джантите, по всяка вероятност с бензинов мотор, тъй като забелязах изведена дюза-накрайник за зареждане на газ. За информация на колегите които ще се интересуват то тези автомобили ще кажа, че тази база се намира в гр.Пловдив в двора на бившия завод за болтове "Гочо Грозев", а той се намира на бул."Кукленско шосе" малко преди митницата, може да се влезе в завода и покрай въртящият се мотокар. Дано тези стари и вехти автомобили ги видим отново на пътя където им е мястото.


Колега на 373-та страница има снимки на цитираните автомобили.

Февруари 18, 2015, 17:22:34
Отговор #3831

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури


авто морга за Мерцедес. Околовръстното на Пловдив, при разклона за кв. Прослав.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Февруари 21, 2015, 09:20:41
Отговор #3832

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Andreev Motorsport TEAM

Февруари 22, 2015, 19:21:27
Отговор #3833

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Една Аскона, която навремето е била наистина страхотна. Все още би могла да се прехвърли в друго купе, това е доста зле. Като окомплектовка е страхотна, 1.8 пълна инжекция, автоматик, ел. стъкла и огледала фабрично, страхотен много тъмно кафяв плюшен салон. Салона е много запазен, както и корите на вратите въпреки счупените задни стъкла , които са били кафяви. Дано някой я вземе поне за частите. Луксозно изпълнение за времето си. За пръв път виждам Аскона с лайсни около стоповете.
Намира се в Надежда 4, острия завой при северния парк. Телефон за връзка за инфо за колата: 0878-89-09-56 - Митко.







Февруари 22, 2015, 20:14:51
Отговор #3834

Неактивен yoz

  • Публикации: 357
Към USfan -> да, снимах Caprice-а до Шератън.

А тази Сиера и още една до нея са в Горубляне, София,точно до Цариградско шосе , срещу Практикер.


Февруари 22, 2015, 21:14:46
Отговор #3835

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Да, и аз така помислих, защото разпознах задния вход на канцеларията на Патриаршията, отдето Патриарха слиза сутрин на разходка...   :))

А ЗА НОВАТА СНИМКА, брей, тая вече рядка Сиера така да я хвърлят, грехота.
Интересно дали е е 2.0и или 2.9и мотора.
И с д вата мотора са се правли 4х4 версиите, ама 2.9 мотора като че ли е бил по-често срещания при двойното предаване ХР4х4.

Февруари 22, 2015, 21:27:28
Отговор #3836

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
За пръв път виждам Аскона с лайсни около стоповете.
Мисля че са слагани допълнително.

Февруари 22, 2015, 21:31:11
Отговор #3837

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев

А тази Сиера и още една до нея са в Горубляне, София,точно до Цариградско шосе , срещу Практикер.



Много ми е интересно какво те затрудни да я снимаш и отпреде тая Сиера?!?!?!
Не е ли някак логично, щом си отделил време да снимаш една рядка кола отзаде, да се постараеш от уважение към колата да я снимаш и отпреде?!

Февруари 22, 2015, 21:57:11
Отговор #3838

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Чудех се къде точно да пусна снимките и накрая реших, че в тая тема е най-уместно .

Значи из тоя край рядко ходя , та ми беше интересно едно място, което открих просто минавайки по пътя за Ловеч , а именно с. Драгановци в отсечката Габрово - Севлиево .

На пътя стои ето това Костенурче :









Като спрях да го снимам, се оказа, че има двор на сервиз или автокъща, така и не разбрах - нещо голямо към два декара със всякакви коли, остатъци от коли, таратайки и какво ли не, които всъщност се продават във всякаква форма.

Снимах два мерцедеса, от които единия 115 3.0 , за който момчето от двора ми каза, че ще струва нейде 6000 лв, понеже бил нещо редичък, от коео аз ве разбрах кое му е точно рядкото







Имаше и още нещо гротескно, а именно ето това :





в което ще се возят сватбари и най-вероятно няма да го продават на първо време, поне докато н свършат сватбарските ангажименти.

В двора снимах и ето това друго Фв , което било тунинговано с Алфа мотор и било само за боя :



За Костенурките искат по 2 бона на брой, на който са му на сърце  :)

Момчето каза, че имат и други Мерцове и други таратайки за продажба. На който му е интересно няма да му е трудно да ги намери, на пътя на селото са.

Февруари 22, 2015, 22:21:21
Отговор #3839

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
с. Драгановци в отсечката Габрово - Севлиево .

Мммм дааа... "Garden Centrum Draganovci"  се казва базата им .
Имат всякакви "курници" там ,лошото е че повечето нямат всички документи.


Снимах два мерцедеса, от които единия 115 3.0 , за който момчето от двора ми каза, че ще струва нейде 6000 лв, понеже бил нещо редичък, от коео аз ве разбрах кое му е точно рядкото

Ами доста рядък в БГ е W115 3.0D
Не коментирам цената.

Ще ходиш ли пак нататък ?
« Последна редакция: Февруари 22, 2015, 22:39:52 от Toni only Benz »