Автор Тема: Очакващи смърт или спасение (новини от скрапа)  (Прочетена 2553521 пъти)

0 Потребители и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 23, 2015, 17:43:06
Отговор #4360

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Относно слуховете: Вчера разговарях със собственици на един не много малък пункт за скраб.
Още миналата година е бил влезнал закона да не се изкупува желязо от частни лица. След протести в края на годината са били дали едногодишна отсрочка, която сега свършва. Идеята е била скрападжийниците да могат да изкупуват желязо от фирми, а останали частници (и роми) вече да си предават железата в контейнери позиционирани около центровете по населени места. И колите там са щели да бъдат  с една дума изоставена. Това е което се знае от тях, а все пак те се интересуват доста повече от нас защото това им е хляба. Самите те ми казаха че е пълно затъмнението относно тази тема. Дано до края на годината да се изяснят нещата, самите медий нищо не казват по подробно. В края на годината отново ще ходя до тях за да видя какво са разбрали. Ако ще става нещо подобно да изчиствам каквото съм събрал за скраб, че после да не плащам за да го закарам до общинският пункт и от там парите да ги прибере бате Бойко :)

0890192949 / 0887192949

Декември 23, 2015, 17:55:55
Отговор #4361

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
Тия костенурки са довкъщи, седят вече известно време, каква им е съдбата, продават ли се?
Момчето миналата година мисля че беше си ги е купил. Едната е с регистрация и в движение. Преди седеше при Жоро от Филиповци. Другата не и знам историята. Ще ги правили, или поне едната със сигурност.
Ето и една Т2ка от Банкя, която вече е с нов собственик.



0890192949 / 0887192949

Декември 23, 2015, 18:17:53
Отговор #4362

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
в Габрово




Декември 23, 2015, 21:57:50
Отговор #4363

Неактивен bg_tiger1978

  • Публикации: 50
Относно слуховете: Вчера разговарях със собственици на един не много малък пункт за скраб.
Още миналата година е бил влезнал закона да не се изкупува желязо от частни лица. След протести в края на годината са били дали едногодишна отсрочка, която сега свършва. Идеята е била скрападжийниците да могат да изкупуват желязо от фирми, а останали частници (и роми) вече да си предават железата в контейнери позиционирани около центровете по населени места. И колите там са щели да бъдат  с една дума изоставена. Това е което се знае от тях, а все пак те се интересуват доста повече от нас защото това им е хляба. Самите те ми казаха че е пълно затъмнението относно тази тема. Дано до края на годината да се изяснят нещата, самите медий нищо не казват по подробно. В края на годината отново ще ходя до тях за да видя какво са разбрали. Ако ще става нещо подобно да изчиствам каквото съм събрал за скраб, че после да не плащам за да го закарам до общинският пункт и от там парите да ги прибере бате Бойко :)
А бат' Бойко, може ли да ни хване и да ни разходи? Нима, ще отивам до пункт или контейнер да си оставя метала, че ако искат може и да им плата, м? По-скоро го слагам в чувала за смет, няма разделно, няма ала-бала, в чувала, с динените кори на няколко дена и с хартийките от тоалетната, да си го вадят и отделят, като им е кеф.

Декември 24, 2015, 00:41:21
Отговор #4364

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Момчето миналата година мисля че беше си ги е купил. Едната е с регистрация и в движение. Преди седеше при Жоро от Филиповци. Другата не и знам историята. Ще ги правили, или поне едната със сигурност.
Ето и една Т2ка от Банкя, която вече е с нов собственик.





Браво, тая Т2-ка доскоро имаше регистрация и не я даваха, стои от над 10 години, та даже и повече, имаше и един ситроен диане 6 който изчезна преди време, дано и той е бил спасен :)
Andreev Motorsport TEAM

Декември 24, 2015, 15:00:47
Отговор #4365

Неактивен yoz

  • Публикации: 357
София, Илиянци:





Декември 24, 2015, 20:24:33
Отговор #4366

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
За жалост Ситроена не е сполучил. Някъв го е купил от махалата уж да го прави и как го прибрал го съсекъл за скраб ... Резервната му гума иначе си седи все още в Т2ката. За номерата не знам, но е прехвърлена на името на новия собственик.

Тая третата кола не мога да разбера каква е от снимката над поста ми?

Снимка с лошо качество която ми бяха пратили лятото от Лом на една Т2ка, за която нищо не знам.
0890192949 / 0887192949

Декември 25, 2015, 01:26:22
Отговор #4367

Неактивен carlito

  • Публикации: 419
София, Илиянци:





Тези коли не са тотал за отписване. Човека има и още доста коли, разбира се не работи по всичките си проекти, но съм виждал лично аз почти завършена американка от 50-те. (поне на мен те са ми на сърце и ми грабват погледа първо )

Декември 26, 2015, 17:05:45
Отговор #4368

Неактивен Toni_Kazi4ane

  • Публикации: 546
А каква викате е третата кола от снимката?

Една Шкода от Дружба 2, ударена челно и седи от години там.


Костенурка от кв. Малинова Долина. Реставрирана преди години и след което оставена на пройзвола на времето...



0890192949 / 0887192949

Декември 26, 2015, 19:15:58
Отговор #4369

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
днес се возих из благоевград и случайно попадах на разни коли