Автор Тема: Купувам субару леон 1800 втора генерация  (Прочетена 1897 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 22, 2014, 17:25:03
Прочетена 1897 пъти

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Търся субару леон 1800 втора генерация, късата база, комби или пикап, държа на условието да е от втора генерация, да НЕ е седан, по възможност НЕ изгнило до безобразие (въпреки, че за тези май не важи това да имат здраво място ;D) да е в движение и с абсолютно редовни документи. Намирам се в София - Банкя, чакам предложения от цялата страна задължително със снимки, описание и цена :). Обявите в мобиле и карс съм ги разгледал :)





« Последна редакция: Август 22, 2014, 17:33:56 от Andy FX »
Andreev Motorsport TEAM

Септември 12, 2014, 13:38:26
Отговор #1

Неактивен генерал

  • Публикации: 178
Колега, по едно време имах такова / с петте врати /. Изключителна проходимост / защото е леко /, висок разход на бензин. но въпреки това го карах. Само това изгниване ме отказа. Тотално и навсякъде! Дано да се намери нещо което искаш. Знам поне три, но не ти ги препоръчвам. Вятъра вее отвсякъде.

Септември 12, 2014, 21:05:20
Отговор #2

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Знам и ние имахме комби, и беше уникална кола, със стари летни гуми минаваше отвсякъде, обаче беше вече на 2 кърпения, и пак беше загнило, а и е било 2006 година може би, защото трябваше, и номерата да се сменят, имаше и тропащи карета, и не помня какво друго, и го ожениха набързо :-\ :'(
Andreev Motorsport TEAM