Автор Тема: Ретро-пазар София, Бояна - 25-ти юли 2015 г.  (Прочетена 8713 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 21, 2015, 12:31:41
Прочетена 8713 пъти

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Току-що разбрах, летният пазар ще бъде тази събота, 25-ти юли, Бояна, традиционното място пред резиденцията.

Юли 21, 2015, 12:51:58
Отговор #1

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Признавам, по-безсмислено събитие в ретро-календара едва ли може да се насрочи и организира.
В разгара на лятото, когато почти никой не е в Сф, и когато почти всеки е на почивка, това си е тотално недоразумение.
Според мен, трябва да отпадне, защото ако едно събитие се организира просто колкото да го има,то не води до нищо креативно и резултатно.
Впрочем, за да не съм голословен ще приложа линка от миналогодишния такъв пазар.
Може да се види колко добре е бил "посетен" той.
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,6280.0.html

Юли 21, 2015, 13:34:51
Отговор #2

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Току-що разбрах, летният пазар ще бъде тази събота, 25-ти юли, Бояна, традиционното място пред резиденцията.

Как го разбра, явно пак само за жителите на София и околностите се организира.

Юли 21, 2015, 13:39:32
Отговор #3

Неактивен m_g

  • Публикации: 1124
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Аз лично ще отида. На пазарите винаги изпадат интересни неща. И миналата година ходих, и пак бях награбил една камара работи.


Юли 21, 2015, 13:53:09
Отговор #4

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
Признавам, по-безсмислено събитие в ретро-календара едва ли може да се насрочи и организира.
В разгара на лятото, когато почти никой не е в Сф, и когато почти всеки е на почивка, това си е тотално недоразумение.
Според мен, трябва да отпадне, защото ако едно събитие се организира просто колкото да го има,то не води до нищо креативно и резултатно.
Впрочем, за да не съм голословен ще приложа линка от миналогодишния такъв пазар.
Може да се види колко добре е бил "посетен" той.
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,6280.0.html
      УЖАСЯВАЩА ГЛУПОСТ-----Всички са на почивка----ИМА РЕТРО -СЪБИРАНЕ---на мотори в АСЕНОВГРАД  и т. н.---Да не говорим за жегите и че датата са възможно най-неподходяща за сезона.......................

Юли 21, 2015, 14:02:49
Отговор #5

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Много баровска работа в този форум, юли и август всички на почивка (социализъмъ не свърши ли преди 25 години?!)! Че аз 2013 и 2014 не съм ходил на почивка, а както върви и тази година няма да мога :/
Та докато сме на темата, някой да има излишни пари за раздаване?!

Юли 21, 2015, 14:46:21
Отговор #6

Неактивен USfan

  • Публикации: 10849
Хех, душа, че то ретроавтомобилирте са си баровско хоби бе.  :))
То и аѕ сега сам на морето, ама баш на 25'ти ште сам обратно в Софиа. Така че може да доида на басара.
А ти тогава донеси пак ониа каталоѕи на Пежо от 80'те от миналиа пат, ас па ште донеса ислишните пари са расдаване,  O:-) и може да сглобим ниакоиа ЛУКСОСНА  ;D сделка.
Всеми и расни други брошури каквито не ти триабват или ти се дублират, може па да раширим биснеса и с тиах.

Юли 21, 2015, 15:11:53
Отговор #7

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Обади ми се Жоро от Банкя, с мерцедесите. Да знам и да предавам нататък. Кой му е казал на него, не знам. Според мен не е проблем да е 3 пъти в годината. Да, може да са по- малко хора, но все ще има ентусиасти.

Юли 21, 2015, 15:12:45
Отговор #8

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Много баровска работа в този форум, юли и август всички на почивка (социализъмъ не свърши ли преди 25 години?!)! Че аз 2013 и 2014 не съм ходил на почивка, а както върви и тази година няма да мога :/
Та докато сме на темата, някой да има излишни пари за раздаване?!
Може да имам няколко останали от соц. време банкнотки да ти дам ;) Иначе и аз пропускам почивката тази година, така че ще вадя сергията в събота :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 21, 2015, 16:25:48
Отговор #9

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Ебаси и безумието...от днес за утре ...забавлявайте се...и не се хабете да правите програми за догодина...няма смисъл
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !