Автор Тема: Ретро събор-Сливен - 16 април 2016 г.  (Прочетена 9669 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 12, 2016, 09:45:22
Прочетена 9669 пъти

Неактивен Валентин Дойчинов

  • Публикации: 10
Здравейте колеги, казвам се Валентин Дойчинов и съм председател на Сливенския ретро клуб - "Туида Класик". Собственик съм на 11 класически автомобила и за 4та поредна година организирам мероприятието в града ни, и много се радвам, че с всяка година парада ни се радва на все по-голяма популярност, може би много от вас са чували или знаят от първо лице. Миналогодишния ни парад имаше 80 участника, и над 5000 посетители. Именно, това е причината да пиша във форума - да поканя всички вас колеги и съмишленици, да направим един хубав и голям събор( тази година няма да бъде парад). Мероприятието ни е първо в годишния календар, което ви дава възможност да покажете какво сте реставрирали през зимата :) Тази година освен ретро мотоциклети, желание за участие в събора изявиха и сливенските мото клубове, ще има изложени и няколко коли от Рали шампионата, но разбира се при награждаването ще участват само класически автомобили и мотоциклети. А за любителите на адреналина за втора поредна година организираме и състезание по майсторско управление с ретро автомобилите.
Още веднъж приканвам всички вас -  заповядайте на нашият празник, 16ти Април - Събота от 12h!
Оставам на разположение за повече информация.
Поздрави!
« Последна редакция: Февруари 13, 2016, 11:04:53 от dido1903 »

Февруари 15, 2016, 21:45:39
Отговор #1

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Здравейте г-н Дойчинов, за цъжаление тазгодишната дата съвпада с рожденния ден на дъщеря ми от Ямболска страна няма да можем да вземем участие . Очаквам фотоматериал :)
Поздрави от сем.Ишмериеви
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Февруари 16, 2016, 11:44:51
Отговор #2

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Чудесна новина!

Живи и здрави, ще участваме! :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 16, 2016, 12:35:53
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
И аз ще пробвам да се впиша с едно интересно и рядко Пежо, понеже доколкото знам официалният всносител на марката за Сливен е след организаторите на мероприятието.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 16, 2016, 13:31:14
Отговор #4

Неактивен yamahata

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
Място на събитието?

Февруари 19, 2016, 15:16:28
Отговор #5

Неактивен Валентин Дойчинов

  • Публикации: 10
     Колегите от" Пежо" център Сливен  са наши партньори (в случая спонсори) и  приятели но това не е толкова важно.Заповядайте,независимо от детайлите. А на въпроса за мястото-3г. под ред беше в градската градина,но миналата я запълнихме и беше малко тясно.Може би  до "часовника" на центъра ,но още не сме го съгласували с местната администрация.Ще съобщим  възможно най рано и тук и на адресите на клубовете които са традиционни участници.

Февруари 19, 2016, 15:33:30
Отговор #6

Неактивен Христо Бабачев

  • Публикации: 58
            Ще има ли предварително записване, или ще бъде свободно ?

Февруари 21, 2016, 14:35:12
Отговор #7

Неактивен Валентин Дойчинов

  • Публикации: 10
Здравейте,записване или регистрацията  за събора ще бъде на място.Ако желаете да останете  на сбирката в ресторанта и да преспите в хотела е необходимо да направите предварителна заявка.

Февруари 21, 2016, 14:50:38
Отговор #8

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Г-н Дойчинов, мога ли да помоля да оформите и сложите в темата за парада една действително сериозна и синтезирана информация за събитието?
Пиша това, тъй като забелязвам, че пестеливо и едно по едно давате детайли от организацията, и то ако някой попита.
Аз, например не мога да повярвам, че към момента няма оставен дори един телефон за връзка с организатори или с ръководители, свързани с ретро-парада?!?!?!
Сега, също така виждам, че пишете за възможност за оставане в хотел и сбирка в ресторант. Неминуемо ще завалят постове - има ли куверт, колко лева, кой е хотелът, колко струва, има ли отстъпки за участници и т.н., и т.н., и т.н.
Не ми се вижда сериозно да си вадим думите с ченгел.
Да или греша?

Февруари 21, 2016, 15:48:32
Отговор #9

Активен fifo

  • Публикации: 1141
Е, нали всички знаете, че обикновено всичко се доизяснява макс до две седмици преди парада. Април все още е далеч, предполагам, че като му дойде времето ще излезе и повече информация, както обикновено.
we all have wings, but some of us don't know why