Общи форуми > Общи приказки

Пътна помощ-гр.София

<< < (2/2)

flux:
Последно транспортирах една кола с пътна помощ. Ползвал съм услугите на човека няколко пъти и предполагам са малко под стандартните.
За София: Дървеница- Обеля - 50 лв. На по- късите ми взимат 30. Ако колегата вози на 30-35 лв. независимо от кварталите според мен офертата е ОК.

GT 51:
Цените са идеални.Карал съм пътна помощ,колесар,платформа и хамалогията не е малко.Колегата си е написал ясно , че е над нещата и не е дребнав като пиявиците от СБА.Да не забравяме, че все пак в СБА още живечт в комунизма.Плюс-минус пет лева не вярвам да ви съборят.За мен цените са добри,за извънградското се пазарете.Успех!

Speeder:
Благодаря ви!
Ще оставим темата защото е в явен интерес на участниците във форума.

Моля споделяйте всички мнения за работата на колегата с платформата за да му помогнете да поддържа високо качество на услугите.

batko:
колегата е точен, поне на мен ми свърши работа

пътнапомощ:
Благодаря колеги за добите думи! Когато се обаждате на телефона задължително казвайте, че сте от форума за да не стават недоразумения спрямо цените. Всички членове на форума ги считам за приятели и все пак сме част от една общност и винаги ще се радвам да помогна :)). Телефоните който са упоменати за връзка са лично мой не се колебайте да ми звъните за всичко дори и за съвети с каквото мога ще се радвам да помогна... ;D

Пътна помощ Биг гр.София

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия