Автор Тема: VW Passat B3 1.8 (107hp) ел. инжекция  (Прочетена 2122 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 23, 2016, 23:12:56
Прочетена 2122 пъти

Неактивен slavkov_e21

  • Публикации: 45
  • BMW 316 e21
Темата на колегата ще бъде публикувана, защото макар и автомобилът да е масов и все още много често срещан по пътищата ни, обявата е прекрасно написана и оформена с внимание и отношение към автомобила.

Привет, продавам Пасат б3 1988г. Колата е гледана, запазен външен вид ( с нормални козметични забележки за годините и километрите си). Салонът е перфектен, тапицерията, мокета, тавана, колоните и пластмасите са без забележка. Двигателя е 1800 кубика- пълна ел. инжекция (рядка модификация) - 107 коня. Има и АГУ, която е обслужена основно преди около 2500 км. Колата не беше работила доста време на бензин при предишния собственик, при което след като я взех направих всичко възможно да работи както и на газ, така и на бензин. Цялата горивна система е ревизирана. Дюзите са минавани на ултразвук (давам и още 4 дюзи към колата). Стартера, също ревизиран. Сменил съм масло преди 2200 км с Бардал 15/40. По ходовата част няма забележки, няма да хлопа или тропа, стегната и приятна возия на голяма кола. Амортисьорите са сменяни от стария собственик преди около 4/5 години. Има и сертификат за тях. CD с флашка и AUX Blaupunkt задно със 2 предни 100мм Blaupunkt колони скрити в таблото и две 165мм 260W Blaupunkt колони отзад. Уникален звук. По купето няма нищо сериозно, както казах нормални за километрите си забележки. Има няколко цънки от камъчта, леки деруги, и по праговете шегрето се е пооронило.. Ръжди - НЯМА. В момента колата е с 15ки Борбет тип А. Машинно сиво или тъмен графит с червен кант (на едната е поожулен). Много добри гуми 195/50/15 отпред ласа отзад фулда. Към колата давам и 4 оригинални джанти на VW с тасовете със щипките,  с 4 зимни гуми за още 2 сезона. До момента единствените проблеми които колата ми е правила са свързани с работата й на бензин, тъй като не съм фен на газта, колкото и евтино да е.. Но в момента работи чудесно и на двете. Дава ми разход от около 11/12 в града и 6.5/7 извън, с нормално каране.. Има и още доста неща за които не се сещам в момента, за повече инфо ЛС  Или на гсм: 0879 24 99 70 -Ангел

Цената е 2300 лв, като подлели и на коментар :)











« Последна редакция: Май 25, 2016, 08:44:13 от dido1903 »

Май 25, 2016, 13:49:00
Отговор #1

Неактивен slavkov_e21

  • Публикации: 45
  • BMW 316 e21
Благодаря на модераторите за вниманието и за одобрението на обявата , макар и колата да не е на 100% за тук. Оценявам го!

НОВА ЦЕНА 2000лв с коментар на място
Пропуснах да напиша, че моторът е на почти 400 000 км. Реални са, в това съм сигурен. Не е като повечето, да са на по 150 000 по километраж, а да не се знае всъщност на колко са. Платени са данък (до края на годината) и ГО за следващо тримесечие, минат ГТП и има и годишна винетка. Прехвърлянето задължително!
« Последна редакция: Май 25, 2016, 14:41:54 от slavkov_e21 »