Общи форуми > Видео и Снимки

Каква марка е този автомобил ?

<< < (901/901)

moskvich_408:
Автомобилът е Москвич Князь Владимир и си е доста интересен, предвид сравнително малката бройка произведени. ::) В България пък въобще не знам някога да е имало такъв.

USfan:

--- Цитат на: moskvich_408 в Април 25, 2024, 01:08:14 ---Автомобилът е Москвич Князь Владимир и си е доста интересен, предвид сравнително малката бройка произведени. ::) В България пък въобще не знам някога да е имало такъв.

--- Край на цитат ---

Да, точно.
По онова време в края на 90-те и в началото на Милениума, Мускал пускат и малка серия Купета на база Алеко, със скъсено междуосие и с 2 врати, ама няма сигурни данни, точно колко бройки са произведени от тях.

победовод:

--- Цитат на: moskvich_408 в Април 25, 2024, 01:08:14 ---Автомобилът е Москвич Князь Владимир и си е доста интересен, предвид сравнително малката бройка произведени. ::) В България пък въобще не знам някога да е имало такъв.

--- Край на цитат ---

Да бе, верно, благодаря! И аз в първия момент, като го видях, помислих,че е Князь Владимир.
Но малкото стъкло ме разколеба, затова писах тук. Оказа се, че от завода са излизали два модела Князь Владимир, с това, малкото стъкло и без него. И аз за пръв път съм видял тази модификация на Княза.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия