Автор Тема: Каква марка е този автомобил ?  (Прочетена 1179820 пъти)

0 Потребители и 34 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 13, 2016, 19:17:04
Отговор #3410

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
От 5163 публикации на американския поклонник смислените са много малко.
Основно са снимки на случайни жени от светски събития, които следва да убедят читателите че е с магнетично привличане.
Но ние знаем истината. :P
Ако някога разглобиш сам някой от автомобилите си, ще ни бъде интересно да видим как става.За сглобяване дума да не става.
Но едва ли ще стане.Най-лесно е да заливаш слушателите с чуждици и хората да си мислят , еей, тоя колко знае!
Да не звучи като заяждане, ама кажи честно, ако отидеш на дискотека със ЗАЗ 968 М, ще те забележи ли някой друг, освен ретроманияците?
Не. И затова се внасят коли през девет планини в десета.
Тъй като Ягуар не е немска фирма, би било логично да не се произнася на немски.Не че не може.И затова не е нужно да си филолог.
Отклонихме се от темата доста, но замислете се:може ли човек, който не се занимава професионално с автомобили, нито като механик, нито като вносител на някоя марка, да качва"байърс гайд"? Не че е лошо, но това е все едно Нешка Робева да учи Христо Стоичков как да бие дузпа.
И така, спамете, не се свенете.
Някой може и да се опита да познае автомобила.
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Декември 13, 2016, 19:27:50
Отговор #3411

Неактивен fifobradata

  • Публикации: 324
...
Някой може и да се опита да познае автомобила.
Цък. Не може някакво си Бентли да ни спре да се наслаждаваме на вашите закачки... :)) :)) :))
пп Приемете го с необходимата доза хумор. :)) :)) :))

Декември 13, 2016, 21:37:36
Отговор #3412

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18208
  • Йордан Георгиев
Някой може и да се опита да познае автомобила.

Ти сам не си знаеш повечето коли, които качваш, а си тръгнал да задаваш загадки. Когато задаваш загадка е редно да си запознат с това, което качваш. Като не знаеш, се нарича питане.
Това е все едно да казваш на Христо Стоичков да бие прекия свободен с десния крак ... с други думи нелепо!
« Последна редакция: Декември 13, 2016, 21:39:37 от dan4oteto »

Декември 13, 2016, 22:49:13
Отговор #3413

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
На някои автомобили зная само марката, на други марката и модела, трети са ми непознати. И това не е чудно, защото никой не знае всичко.
С питане и до Цариград се стига. ;)
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Декември 13, 2016, 22:59:42
Отговор #3414

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ей, много си смотан вярно- Вилхелм Пик съм завършил с диплома 5,51, специалност баш- ДВГ.
Съмнявам се, че ти си завършил, в автомобилен аспект, даже и АРЗ-то на Редута.
Ако не е така, дай да видим някоя диплома от някоя проф. гимназия по автотранспорт или нещо сходно.
По приказките ти си личи, по липсата ти на вървящи коли също че си без професионални креденции, просто някой дворен събирач/прекупвач на вехтории.
Ти нали не работиш сега в автосервиз, нито оторизиран/официален такъв, нито не чак толкова, а?
А моята дипломка от В.Пик, плюс оценките от практиките ми по сервизи, веднага мога да я постна.
Та то кво ще постнеш, 8 клас или някои ПУЦ?

Пък за личния ли професионален опит какво да говорим- теб с вървяща лична кола не съм те виждал, нито мисля че някой тук от тази тема пишещите, те е виждал.
Все с автобуси и тролеи ми се мъкнеш по сбирките, кво се правиш толкова на бяла лястовица бе?

Иначе, колега Фифо, добре, ще продължим със закачките, щом ти харесва.
за мен няма проблеми, може да възприемем развитието като реверсивна педагогика.
За модераторите е редно да кажем, че играта не съм я почнал аз.
Ако решат да трият всичко, най-вече от началния спам на Бобър, вкл. и моите и нашите въобще включвания.
Но щом ви е весело, ще има и материал още.

Та за Бобър- ще ти се гроздето да е кисело за другите, ама то си е сладко.
А за теб разбира се, предвид на някои дадености, си е все кисело, разбираемо така.

За света и суетата, Бобъре, ми кво да ти кажем ние тук нормалните несветски хора...
И в този аспект аз вече гледам малко по тибетски на нещата, и по светски събития много вече не ходя, ама някои дами от светски събития,  се случва след събитията, и случайно да минат през нас.

Ама, така от човещина, за да имаш материал за още малко киселини, ето и една снимки от светски събития, на така, случайни  :)) за мен жени. Ми така си е, случайно се запознавам, фенове сме на случайностите.
Даже понякога се случва, за твоя безмерна радост, с по 2 наведнъж да се запознавам.

Както виждаш, почваме от мезето в ресторанчтче, минаваме през пиенето в барче, леко така се понахъсваме с малко хъг, и после воала- Менаж а троа, както казват французите.
И така, бързо стигаме и тримата до тоалетната на бара, определено не заради повръщането, тъй като тези двете мили дами, доста добре иначе държат на пиене.
Та така Бобър, ха наздраве на киселините в стомаха ти и в мозъка ти, и най вече- в душицата.  ;)









Иначе Данчо да, нелеп си е, ама и на него не му е лесно, разбираемо е, да проявим съчувствие от чист и аптруистичен хуманизъм. 



« Последна редакция: Декември 13, 2016, 23:14:49 от USfan »

Декември 14, 2016, 00:00:57
Отговор #3415

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Не съм с техническо образование,друго съм учил.
И затова се простирам само в областта на моите компетенции.
Аз не "поствам", аз съм българин.
Това , което съм продавал, е мое.Ти го прекупуваш от мен и го "постваш" в раздел "продава", надявайки се на спекулативна печалба.Факт.
Всеки вижда това, което иска.
Един път съм с мой автомобил, друг път със съседи идвам, трети път с градският транспорт.Не виждам смисъл да дрънкам 3000 кубика двигател, за да те видя.Общо взето, се събираме едни и същи, нещо ново няма.
А отделно че имах и периоди с вариращи приходи, което не е нещо неестествено за нашата татковина.
Доколкото знам, зареждаш заведения.Нищо лошо - всеки труд е достоен за уважение.
Значи, дипломите много не вършат работа.Но такава ни е държавата.Учиш за пожарникар, ставаш политик.Всякакви случаи има.
Сега, да заредиш някое заведение и да ти откажат да се снимат с тебе, щеше да е срамно.
Според мене, хората на които трябва да се възхищаваме, това са колегите Niksan,S15 - с темата за Мазда 626,Павел Велев и всички, които правят от нищо нещо.Не е ли така?
Да извадиш няколко банкноти и да си купиш автомобил не е някакво геройство.Виж девиза ми под "поста".
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Декември 14, 2016, 11:04:12
Отговор #3416

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Не съм с техническо образование,друго съм учил.
И затова се простирам само в областта на моите компетенции.
Аз не "поствам", аз съм българин.
Това , което съм продавал, е мое.Ти го прекупуваш от мен и го "постваш" в раздел "продава", надявайки се на спекулативна печалба.Факт.
Всеки вижда това, което иска.
Един път съм с мой автомобил, друг път със съседи идвам, трети път с градският транспорт.Не виждам смисъл да дрънкам 3000 кубика двигател, за да те видя.Общо взето, се събираме едни и същи, нещо ново няма.
А отделно че имах и периоди с вариращи приходи, което не е нещо неестествено за нашата татковина.
Доколкото знам, зареждаш заведения.Нищо лошо - всеки труд е достоен за уважение.
Значи, дипломите много не вършат работа.Но такава ни е държавата.Учиш за пожарникар, ставаш политик.Всякакви случаи има.
Сега, да заредиш някое заведение и да ти откажат да се снимат с тебе, щеше да е срамно.
Според мене, хората на които трябва да се възхищаваме, това са колегите Niksan,S15 - с темата за Мазда 626,Павел Велев и всички, които правят от нищо нещо.Не е ли така?
Да извадиш няколко банкноти и да си купиш автомобил не е някакво геройство.Виж девиза ми под "поста".

Голям си маус- да откажели да се снимат с мен.  O:-) Тая енергия за кияшки идеи ако я влагаше в коструктивни неща, ехее.
Те други работи не отказват, както би трябвало да се досетиш от снимката с тоалетната.

За твое успокоение, или пък пак тайничко да ти подскачат някои части, ох, монитор, ох, кеф, може и да ти постна още снимки с мен и мацки от тоалетни от хубави заведения, но така, в леко вече по напреднали фази на игрички и предигрички.

И извън това, каква си лесна плячка в тукашната игра на пинг-понг.
Веднага те оборвам, а и непознатите хубави туристки по горските пътечки, и те ли не отказват да се снимат с минаващия чичка. ))
Интересно защо, аз гората не я зареждам.
 Амии, сигурно пък имам неустоим чар а, кво ще кажеш_
Щото нали с колите по 3,4 и 5 литра няма все пак как да се катерим по козите пътеки, ще да е друго.

Но как да го разбереш, ако беше го прозрял някога във времето, може пък ти да беше вместо мен, или пък вместо всеки друг нормален мъж, каквито са другите колеги пишещи по форума, в обятията на хубавите жени.
Но живота е суров, и наказва закъснелите.








« Последна редакция: Декември 14, 2016, 11:08:57 от USfan »

Декември 14, 2016, 15:47:24
Отговор #3417

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Нормалните мъже не се качват в гората, за да си търсят жени.
Нито ги намират в тоалетните.
Не съм закъснял, аз не бързам.
Да не говорим, че си извън темата на рубриката.
Знаеш ли модела или не?
Вместо да пишеш глупости, кажи кога да те водя да пием по едно и да се запознаеш с нормални жени.




Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Декември 14, 2016, 18:49:52
Отговор #3418

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Аа, ненормални...  O:-)
В конкретния аспект, тоалетната на например вече бившия Софийски Планет, откъдето е снимката в кенефа, не само фенове като мен е виждала да се вихрят. Напр. ТВ водещата Диана  Любенова и тя си се беше похвалила в нейното бивше предаване- Секс игри, ах, че баш това кенефче го е пробвала диско петък вечер тематично, и си е идеално за това-онова.
Та и тя сигурно е нещо ненормална, както и всички по-действени в тоя аспект хора.

Но, как да е, по темата на рубриката- ако някой е познал каросерийната фирма на Бентлито, е това пък от кой модел на фирмата с емблема на бог Посейдон е.





« Последна редакция: Декември 14, 2016, 18:54:13 от USfan »

Декември 14, 2016, 20:57:58
Отговор #3419

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Гибли?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.