Автомобили > Френски автомобили

Начало на проекта: Реставрация на Citroen Traction Avant 11BL 1948

<< < (26/26)

qko_mlqko:
Господа, малко "ъпдейт" :)

След около 50 годишна пауза, купчината ръждясали боклуци се върна отново на пътя като сглобена кола- за да стигне на собствен ход до бояджията :) Остават дребни довършителни работи преди боята.

Върви доста приятно - честно казано не очаквах такова ускорение от двигател проектиран през 20те години и кутия с 3 скорости.

Остава само интериорът. На практика в него няма почти нищо сложно - тапицирани плоскости от шперплат. Единствено таванът е по-сложен и специфичен...

Та това е - надявам се скоро да го видим завършен и по пътищата ;)


krankenstein:
Ето това вече е новина - да подкараш за пръев път, нещо което си взел в почти насипно състояние... минал съм през същото и знам колко е вълнуващо, само че при мен операциите бяха малко в по-друг ред - първо боядисахме купето и кошовете, за да може после вътре да се редят инсталациите, мотора и оборудването. Не знам кой е по правилния подход, в моя случай след довършителните работи вече имаше леки щети по новата боя вследствие кипящата работа наоколо, понякога и по-грубичка... както и да е, честит първи тест драйв! :) Но само аз ли не виждам снимки от този паметен момент, или просто няма?

РумбатаБс:
Един от най-атрактивните модели на Ситроен ... поне за мен :)
Да жалко,че не видяхме снимки в етап на реставрация.
Успех!

dido1903:
Чудесно е, че напредва работата :)
Да се надяваме, че снимките ще дойдат по-скоро от две години, откакто за последно е писал колегата.

qko_mlqko:
Привет!

Нещо не успях да кача снимките... При първа възможност ще пробвам пак, но от личния ми компютър :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия