Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2178370 пъти)

0 Потребители и 48 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 12, 2012, 17:53:44
Отговор #1430

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Готин таван си снимал на Рено колега  :D :D

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Май 12, 2012, 19:45:27
Отговор #1431

Неактивен regreed

  • Публикации: 360
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
 >:D  Ами няма начин да не гният! Ауспухът нали се намира в калника отляво! Като цяло обаче частите са извратено евтини, има ги и не е проблем да се възстанови за прилично малко пари, (поне конвенционалните модели).  Едно такова Турбо 5 имаше в Младост, а после замина нанякъде...  Също така доволно поизгнило.

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Май 12, 2012, 22:01:10
Отговор #1432

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
>:D  Ами няма начин да не гният! Ауспухът нали се намира в калника отляво! Като цяло обаче частите са извратено евтини, има ги и не е проблем да се възстанови за прилично малко пари, (поне конвенционалните модели).  Едно такова Турбо 5 имаше в Младост, а после замина нанякъде...  Също така доволно поизгнило.

Хе, не знаех че там му е ауспуха, много весело....  :)
А , какво да съм му снимал на тавана, май той беше горе долу добре.  :))
Ами тука сме писали за едно синйо 5 Алпин, ама не турбо, а по първата атмисферна версия, дето седеше полузахвърлено в двора на един блок, в София дълго време близо до Циганската махала на Стамболийски.
Тия дни ще мина да видя дали седи още.

А ето това Сироко ГТХ седи близо до онова Рено Алпин.
Собственика иска 3500 лв на колата, но тя е доста стегната, и добре поддържана технически.















Май 12, 2012, 22:20:45
Отговор #1433

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
>:D  Ами няма начин да не гният! Ауспухът нали се намира в калника отляво! Като цяло обаче частите са извратено евтини, има ги и не е проблем да се възстанови за прилично малко пари, (поне конвенционалните модели).  Едно такова Турбо 5 имаше в Младост, а после замина нанякъде...  Също така доволно поизгнило.

Хе, не знаех че там му е ауспуха, много весело....  :)
А , какво да съм му снимал на тавана, май той беше горе долу добре.  :))
Ами тука сме писали за едно синйо 5 Алпин, ама не турбо, а по първата атмисферна версия, дето седеше полузахвърлено в двора на един блок, в София дълго време близо до Циганската махала на Стамболийски.
Тия дни ще мина да видя дали седи още.

А ето това Сироко ГТХ седи близо до онова Рено Алпин.
Собственика иска 3500 лв на колата, но тя е доста стегната, и добре поддържана технически.











Яко е много , GTI окачване за тази модификация , дискови  спирачки , KR двувал мотора с К - Jetronic.
Достолепен янгтаймер! :) >:D   
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 13, 2012, 18:50:17
Отговор #1434

Неактивен xpu100

  • Публикации: 56
Някъде между 1986-88г. Мототехника ги внасяше тези Рена ирански бяха и явно затова така гниеха затова няма оцелели от тях.

Май 13, 2012, 20:25:12
Отговор #1435

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Някъде между 1986-88г. Мототехника ги внасяше тези Рена ирански бяха и явно затова така гниеха затова няма оцелели от тях.
Хм, това според мен не оригинално.
 Иранските бяха само бели на цвят, и базови версии с бели стъкла.
А и нямаха вътрешно радиаторче за парно, хахах.  :)

Май 13, 2012, 21:12:54
Отговор #1436

Неактивен xpu100

  • Публикации: 56
Това за парното съм го чувал,дали е вярно не знам все пак в Иран има и зима.А за цвета,освен бял бяха в този кафяв металик а също и син електрик металик.В Габрово съм виждал на тогавашно време от синия и точно от този кафевия металик.

Май 14, 2012, 00:05:24
Отговор #1437

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
И един красавец до съдебната палата :




Из София засичам и костенурки в движение.
Много се радвам, че има хора, които си карат класиките ежедневно.
:)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 14, 2012, 10:04:49
Отговор #1438

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Това за парното съм го чувал,дали е вярно не знам все пак в Иран има и зима.А за цвета,освен бял бяха в този кафяв металик а също и син електрик металик.В Габрово съм виждал на тогавашно време от синия и точно от този кафевия металик.
Брей, ми по София бяха поне само бели, или аз на такива съм попадал.
Ами за парното съм сигурен, щото един приятел имаше иранска в края на 80-те, купена нова, и много се смяхме тогава покрай липсата му.

Ама това не е нехарктерно за лицензни производства от 3-я свят.
И индийските Амбасадор от 70-те насам, че сигурно и досега, нямат серийно парно, а е радиаторчето за купето е с доплащане.

Май 14, 2012, 13:13:04
Отговор #1439

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Ама тоя с Минито как само е паркирал "ела вълчо изяш ме".
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.