Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2177992 пъти)

0 Потребители и 24 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 28, 2012, 13:03:42
Отговор #1710

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
сигурно знаеш и на кого е Вартбурга? Преди години имах точно такъв и заради едната глупост го унищожих. Смятах , че друг такъв няма в Бг, но сега вече съм спокоен- все един ден ще мога да го пипна пак. С тези цели дъговидни стъкла са уникати, а на този и шибидаха е налице- на Дончо ли е?
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Август 28, 2012, 15:04:18
Отговор #1711

Неактивен gogo

  • Публикации: 254
Същият такъв комби имаше моят вуйчо.Страхотен автомобил!Само как дрънкаше ламарината при затваряне на врата или капак.А по интериора имаше истинско дърво.Контролните му уреди имаха много приятен зелен цвят.Много красив и рядък автомобил! Да го кара с здраве "звяра" собственика му!

Август 28, 2012, 16:04:48
Отговор #1712

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
сигурно знаеш и на кого е Вартбурга? Преди години имах точно такъв и заради едната глупост го унищожих. Смятах , че друг такъв няма в Бг, но сега вече съм спокоен- все един ден ще мога да го пипна пак. С тези цели дъговидни стъкла са уникати, а на този и шибидаха е налице- на Дончо ли е?
Незнам на кой е, нямаше никой наблизо който да обърне внимание, изненада ме "люка" между двата задни прозореца. За пръв път виждам такова комби, надявам се, че поне по ретро паради ще го гледаме някога и някъде.

Август 28, 2012, 22:07:04
Отговор #1713

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
сигурно знаеш и на кого е Вартбурга? Преди години имах точно такъв и заради едната глупост го унищожих. Смятах , че друг такъв няма в Бг, но сега вече съм спокоен- все един ден ще мога да го пипна пак. С тези цели дъговидни стъкла са уникати, а на този и шибидаха е налице- на Дончо ли е?
Незнам на кой е, нямаше никой наблизо който да обърне внимание, изненада ме "люка" между двата задни прозореца. За пръв път виждам такова комби, надявам се, че поне по ретро паради ще го гледаме някога и някъде.

Е как бе, на Делукс версите комби това е така да се каже стандартна екстра.  :)
Огромен плус е тоиа голиам фалтдах. дарпаш го, и носиш хладилник примерно.
Поне в един ориг каталог на тоиа модел Вартбург комби, дето едно време имах като хлапе, имаше такива рисувани илустрации, баш с един хладилник старчашт отѕад.  ;D

Август 29, 2012, 20:37:31
Отговор #1714

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Едно Волво в доста добро състояние. Освен малко тръгнала ръжда под предния прозорец и нагънати тасове други забележки не видях.




Август 29, 2012, 21:07:43
Отговор #1715

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Вартбурга не е на Дончо, не може всичко ретро в тоя град да е на Дончо  ;D
Гледам снимал си го зад Верди на Петко Д Петков, където живееше дълги години и изчезна за известно време. За снимките ще те изкритикувам - не отговарят на качеството на автомобила. Това е кола в перфектна кондиция, образец ! Поне беше допреди година - две, не вярвам да се е променила драстично.

Август 29, 2012, 22:11:52
Отговор #1716

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
добре, нека да не е на Дончо, но дайте някакви координати и да намеря някакво време да отида да го "пипна"- имам толкова много спомени с моя, че вече ми текат сълзите.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Август 29, 2012, 22:43:22
Отговор #1717

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
миналия петък във Варна видях такъв, но червен, пак комби, много лъскав, очевидно реставриран, но не видях номера какъв е... беше с джанти ATS 15 или 16 цола, много популярни по разни голфове двойки и вектри, и много добре седяха :)

Август 30, 2012, 09:08:43
Отговор #1718

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Ами Вартбурга е на Петко Д Петков, срещу номер 40 , на гърба на пицария Верди. Не съм сигурен дали домува там, но едно време все там си стоеше и излизаше за парадите. Сега като се загледах халогенчето отзад му счупенко, зажулен е тук-там , явно си е останал на улицата.

Август 30, 2012, 13:01:57
Отговор #1719

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
добре, нека да не е на Дончо, но дайте някакви координати и да намеря някакво време да отида да го "пипна"- имам толкова много спомени с моя, че вече ми текат сълзите.

Привет, вартбурга е на колега от ретро клуба в Пловдив, ако имате наистина интерес към колата мога да ви направя контакт.
Поздрави Борислав