Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2177514 пъти)

0 Потребители и 205 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 29, 2012, 17:18:17
Отговор #1840

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
не само при него, и при част от ретро-клуба..

ще гледам довечера да сваля матрял от жисием-а :)

Охооо шпионаж. Мерца дего.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Октомври 29, 2012, 20:59:21
Отговор #1841

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
чак шпионаж :))) няма скрито-покрито, хората работят, творят, и стават все чудни работи! с кого съм се запознал от тези хора, все оставям със зяпнала уста какво могат....
иначе на 326-цата и бертонето нарочно не направих снимки, че са в процес още, както и на абарта-реплика при бай Марин... 131-цата рали и спайдърчето ги има няколко страници назад, но ми беше особено интересно 502 бмв-то, щото няма второ в страната май... жалко, че не става за правене.

иначе 326-цата бмв е с 4 врати и брезентов покрив тип ламелен люк, но нямаше какво да и снимам все още :)

абе нагледах се и напълних очи с класики, но утре като съм на другия комп, ще сваля няколко снимки, дето стават, с тоя гадния телефон само петна излизат... :)

Октомври 29, 2012, 21:13:07
Отговор #1842

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18208
  • Йордан Георгиев
чак шпионаж :))) няма скрито-покрито, хората работят, творят, и стават все чудни работи! с кого съм се запознал от тези хора, все оставям със зяпнала уста какво могат....
иначе на 326-цата и бертонето нарочно не направих снимки, че са в процес още, както и на абарта-реплика при бай Марин... 131-цата рали и спайдърчето ги има няколко страници назад, но ми беше особено интересно 502 бмв-то, щото няма второ в страната май... жалко, че не става за правене.

иначе 326-цата бмв е с 4 врати и брезентов покрив тип ламелен люк, но нямаше какво да и снимам все още :)

абе нагледах се и напълних очи с класики, но утре като съм на другия комп, ще сваля няколко снимки, дето стават, с тоя гадния телефон само петна излизат... :)

131-цата ако е тази от преди 2-3 страници не е рали, а Рейсинг :) Любопитно ми е да я видя, както Бертонето и репликата Абарт 1100 ТС :)
Абарт 1100 ТС е на база Фиат 600, нали?

Октомври 30, 2012, 17:57:45
Отговор #1843

Неактивен niki4

  • Публикации: 169

формата на това ауди никога няма да ми омръзне:)

Октомври 30, 2012, 19:51:31
Отговор #1844

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Тва е за янгтаймерите ,ама си е готино наистина . Де седи Ники?

Октомври 30, 2012, 21:35:28
Отговор #1845

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
чак шпионаж :))) няма скрито-покрито, хората работят, творят, и стават все чудни работи! с кого съм се запознал от тези хора, все оставям със зяпнала уста какво могат....
иначе на 326-цата и бертонето нарочно не направих снимки, че са в процес още, както и на абарта-реплика при бай Марин... 131-цата рали и спайдърчето ги има няколко страници назад, но ми беше особено интересно 502 бмв-то, щото няма второ в страната май... жалко, че не става за правене.

иначе 326-цата бмв е с 4 врати и брезентов покрив тип ламелен люк, но нямаше какво да и снимам все още :)

абе нагледах се и напълних очи с класики, но утре като съм на другия комп, ще сваля няколко снимки, дето стават, с тоя гадния телефон само петна излизат... :)

Aaa, барокови ангели 501-ци и 502-ки, особено с базовите шестаци снабдени, има доста в Бг.  :)
Виж няма от най последните ангели, с 3,2 осмаци мотори.
Аз поне знам само в София точно 4 броя в момента бароци.
Два броя има хвърлени и гнили, едната още седи в Лозенец, а другата отксоро е на закрито, ама пак е много гнила.

Но има и два броя хубави на състояние- една бяла 502 с осмак мотор, и една 501 зелена с шестак, ама с голям фалтдах.
Тая зелената сума време седя на Капитолия за продаване допреди няколко години, а бялата я правиха в Зундерт.
В провинцията също има поне няколко броя предполагам някъде изпокрити.  :))
А тази с осмак мотори ли е, или с 2 литровия базов шестак?

Октомври 30, 2012, 22:10:11
Отговор #1846

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... А тази с осмак мотори ли е, или с 2 литровия базов шестак?

Била е с V8, но не се знае къде е той сега...  :(

Октомври 31, 2012, 08:57:33
Отговор #1847

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Еднинствен в страната- :)) :)). Скоро бях пуснал един такъв дето в Чирпан си го карат.
В София има един, мисля че е същият. Само, че пише V6 на него :)
[/qu
Като стана въпрос за Ве-6 мотор, е това Пловдивско 760 се продаваше доскоро по Мобилето, за само 1300 лв искана цена.

А на снимките изглежда оригинално и стегнато.  :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Да на външен вид е доста добра количката а и салона и е запазен с изключение на висналия таван което е лесно поправимо.Проблена е по скоро в двигателя защото не работи както трябва или поне не като за такъв дзвер.Но пък парите са повече от прилични така ,че ми се струва,че има добър потенциал в машината ако на някой му се кара този модел.

« Последна редакция: Октомври 31, 2012, 09:01:02 от rumen_spasov »

Октомври 31, 2012, 10:06:05
Отговор #1848

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ами това 760 трябва да е с механична инжекция, и ако дълго време не била карана колата, и е карана и палена на ГАЗ, може да се се позапекли някакви дюзи.  :-\
Което си е бъзикня за правена по К-Жетроника.

Ноември 03, 2012, 15:59:23
Отговор #1849

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18208
  • Йордан Георгиев
Преди малко излизам до магазинчето пред блока ми и какво да видя на улицата ...  :o
Добре че телефона ми беше в джоба да го снимам за втори път  8))







p.s. може би едни златисти BBS-ки с борд биха му стояли по-добре, но и тези модерни O.Z. придават блясък в колата :)
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 16:07:56 от dan4oteto »