Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2177912 пъти)

0 Потребители и 45 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 28, 2013, 19:19:37
Отговор #2130

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ето за колегата Петер67 съм снимал по-детайлно костенурката дето ме пита за нея, дето мисля е на истината.
Отблизо погледната не е много гнила, ама е с неоригинални седалки, и малко разкривени панели.  :-\
А другите коли дето виждате, и те са на Сашо истината.
Мечето дизел  не изглежда лошо на каросерия, а гробарката в115 също е права, макар и леко гнила.

А иначе, вижда се как лабораторно си пази кабрио и таргите зимно време,  ;) перф. увити и те с найлони.  O:-)
Бялото кабрио е Меркури Кугър, модел от началото на 70-те.

















































Февруари 28, 2013, 19:23:39
Отговор #2131

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18208
  • Йордан Георгиев
А какво е вишняво/керемиденото седанче покрито със син найлон и няколко гуми в/у него, Фиат 1100??

Февруари 28, 2013, 19:28:30
Отговор #2132

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А какво е вишняво/керемиденото седанче покрито със син найлон и няколко гуми в/у него, Фиат 1100??

Ааа, това е Бенц мече 180 дизел.
Аз и него го снимах, ма не знам къде сега затиках баш неговите снимки.
Не е лошо на състояние външно, затова предполагам, че Истината ще му иска много пари.  :))

Февруари 28, 2013, 20:15:55
Отговор #2133

Неактивен pavel.velev

  • Публикации: 944
а дали няма някой ситроен дс.
 

Февруари 28, 2013, 22:16:27
Отговор #2134

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
А какво е вишняво/керемиденото седанче покрито със син найлон и няколко гуми в/у него, Фиат 1100??

Ааа, това е Бенц мече 180 дизел.
Аз и него го снимах, ма не знам къде сега затиках баш неговите снимки.
Не е лошо на състояние външно, затова предполагам, че Истината ще му иска много пари.  :))
Истината, или Лъжата, няма значение, не може нищо да иска да този кокоръжляк, щот няма документи.Този мечок беше продаден от Хаджито на Чичо Тони, но понеже нямаше док. той го върна, после седя близо година и половина в един двор, дето му счупиха стъклата , надраха му боята и сега е само за Джелезо....това е......Това е и истината за повечето коли на този измамник Сашо....затова не се продават , а само ръждясват....:)  :winktongue:
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 28, 2013, 22:40:55
Отговор #2135

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
На това кабрио само жантите му загледах....

Март 01, 2013, 00:24:50
Отговор #2136

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
И те не стават...
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 01, 2013, 14:53:04
Отговор #2137

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Джантите са гнусни някви псевдо джипови, въобще не му отиват.
Иначе е интересното при него е че каросерията е доста здрава откъм ръжди, а и и все пак има наличие на поне странични стъкла на вратите.  :))
Иначе Бертонето изглежда комплектно и уж реставрирано, ама с тая седяща влага под найлона, надали ще му изкара боята в добро здраве още някоя и друга година.

Март 01, 2013, 15:10:49
Отговор #2138

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
На него не стоят ама на Галаксито ми ще стоят. Има ли 4бр?

Март 01, 2013, 15:35:26
Отговор #2139

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
не знам, трябва на място да се пита Истина.
Аз личино на него тел му нямам.
Както казва и колегата ГТ51- Ние с такива хора дори не разговаряме.  :))

А ето нещо друго доста интересно което има в този голям стопански двор, една изкърпена горе-долу Победа, както и един доста рядък топ модел Конска глава - 300СЕЛ.
Той е още частично с въздушно окачване, /имам предвид- частично,  :)) защото отзад са сложени обикновени пружини, само отпред седят балоните на предния мост.
Вероятно е вървял така, защото към гнусния присаден дизел, собственика е вързал еър-компресора с ремък.
Иначе съседите по работилница казват, че към колата има и ориг. 6 цил мотор.
Ама дали е така, не знам.
Седи хвърлена в тая кал над 10 годи колата, но собственика, някъв не много стар бай майстор, макар и да не я прави, не я продава.
Въпреки гнилите предни калници, по ключови места като кош, прагове, и задни греди, колата изглежда здрава.  :)