Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2180278 пъти)

0 Потребители и 85 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 02, 2013, 22:39:29
Отговор #2290

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Ако е такава ситуацията даже малко е похарчил :D, друг е въпроса доколко е оправдано да се набият такива пари в ЗАЗ 965, ама въпрос на вкус :D

Април 02, 2013, 23:00:00
Отговор #2291

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Не искам да споря по въпроса с тоя Москвич.Само ще кажа че действително стандарта и цените в Русия са други доста по-високи от Нашите.Но и там хората не ядат доматите с колците.Скъпи са автомобилите който са били скъпи и трудно достъпни за обикновенния човек и тогава когато са били нови и модерни.Това са ГАЗ М20 Победа ГАЗ 21Волга Чайка-та ЗиМ ЗиЛ.Скъпи са и техните резервни части.Другите така наречени масовки ЗАЗ ВАЗ МЗМА АЗЛК цените не са така страшни.Ето два сайта за продажба на автомобили само за информация.

http://cars.auto.ru/

http://auto.ria.ua/
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Април 02, 2013, 23:18:10
Отговор #2292

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Не искам да споря по въпроса с тоя Москвич.Само ще кажа че действително стандарта и цените в Русия са други доста по-високи от Нашите.Но и там хората не ядат доматите с колците.Скъпи са автомобилите който са били скъпи и трудно достъпни за обикновенния човек и тогава когато са били нови и модерни.Това са ГАЗ М20 Победа ГАЗ 21Волга Чайка-та ЗиМ ЗиЛ.Скъпи са и техните резервни части.Другите така наречени масовки ЗАЗ ВАЗ МЗМА АЗЛК цените не са така страшни.Ето два сайта за продажба на автомобили само за информация.

http://cars.auto.ru/

http://auto.ria.ua/

Масовките са евтини, но редките модели като 424, или 410 не са. Днес се опитах да намеря обява за продажба на 424 и не успях да намеря нито една, за сметка на това имаше доста обяви "търси". Колега, и на мен цена от 10 000лева ми звучи абсурдна ( преди месец намерих много запазен и комплектен Ягуар МК2 в мобиле.de за 5000евро ), но за един руснак не е много, като прибавиш и че е рядка, плюс сантимента на някой Серьожа, който се е возил като малък с татко си в служебния 424 или пък е любил в него за пръв и последен път Наташа - голямата му любов от студенстките му години в Харков, или.....нали ме разбираш, не трябва да е рационално :)

Април 02, 2013, 23:23:06
Отговор #2293

Неактивен dino412

  • Публикации: 820

Колега, очевидно нямате никаква престава от цените в Русия ........

Колега много добре знам цените на части и коли в Русия.Аз също стягам Руска кола и то точно Москвич от 1964г макър и 403ИЭ а не 424.Но също и знам че Руснаците много добре познават парите а не кат някой нашенци.
Масовките са евтини, но редките модели като 424, или 410 не са. Днес се опитах да намеря обява за продажба на 424 и не успях да намеря нито една, за сметка на това имаше доста обяви "търси". Колега, и на мен цена от 10 000лева ми звучи абсурдна ( преди месец намерих много запазен и комплектен Ягуар МК2 в мобиле.de за 5000евро ), но за един руснак не е много, като прибавиш и че е рядка, плюс сантимента на някой Серьожа, който се е возил като малък с татко си в служебния 424 или пък е любил в него за пръв и последен път Наташа - голямата му любов от студенстките му години в Харков, или.....нали ме разбираш, не трябва да е рационално :)
Не Ме разбирай погрешно. Ще се радвам да се намери човек който да купи тая кола и да Я реставрира.Действително е рядък модел но рядък модел на евтина и обикновенна кола колкото и да ме боли че се налага да пиша това за любимата Ми марка.Но това е самата истина.Тая кола се продава поне от 2010г поне Аз тогава съм срещал нейни обяви.Тогава вървеше още една обява за още една 424ИЭ за 5000лв много по-добра от тая почти перфектна.











Това е разликата между 5000 и 10000лв.
« Последна редакция: Април 02, 2013, 23:42:25 от dino412 »
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Април 03, 2013, 19:38:05
Отговор #2294

Неактивен BaSheV

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Една Чайка от Родопите


Април 03, 2013, 21:40:57
Отговор #2295

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
aaa tova smolqnskataaa :)

Април 03, 2013, 22:38:21
Отговор #2296

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
 НЯкакво развитие няма ли с нея? Сума години стои на улицата...

Април 04, 2013, 20:03:11
Отговор #2297

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Прекрасен търновски Московец, който никога не съм виждал до сега ... в пункт за год. техн. прегледи  8))






Април 04, 2013, 20:40:25
Отговор #2298

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Страхотен е, да не би да се продава случайно?

Април 04, 2013, 21:02:08
Отговор #2299

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
НЯкакво развитие няма ли с нея? Сума години стои на улицата...
Научих , че и се прави козметика и се подготвя за изнасяне. :))
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987