Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2178532 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 13, 2013, 19:14:39
Отговор #2680

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Интересно, чу ли го да работи, на осмак отирг мотр ли звучеше, ли на шестак ти се чуваше, ако е работил мотора?  :)

Не, не го чух да работи ... просто беше паркиран :)
А и го щраках на бързо, че и без това ме вкарват там нелегално ... уж, че съм студент  O:-)
И на мен ми направи впечатление, че е малко лоу райдър, а салона е точно такъв - сив плюш.

Септември 13, 2013, 19:54:18
Отговор #2681

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Не, не го чух да работи ... просто беше паркиран :)
А и го щраках на бързо, че и без това ме вкарват там нелегално ... уж, че съм студент  O:-)
И на мен ми направи впечатление, че е малко лоу райдър, а салона е точно такъв - сив плюш.

Брей, брей, да не повярваш че дори един от двете бройки е в добро състояние още.  O:-)
Питах за мотора, понеже на едната от УБО 6,3-ките той беше счупен, и след както го продадоха на търгове през 1991 год, тия дето го взеха, искаха да му присаждат друг Бенц мотор.

Още през 1985-86 пак по търгове, ама на Кореком, съм виждал другия от УБО, по-хубавия и уж в движение, и без видими или описвани в протокола за търга, забележки.
Искаха му тогава 2000 и нещо долара първоначална цена, и дълго време седя непродаден, просто защото си беше стар харчещ Мерцедес.  ::)
А примерно тогава, гадни на цветове и без екстри, бити и счупени  :)) в123 дизели, заминаваха на по 3-4000 долара като топъл хляб по тия търгове.
Вероятно тоя тук, е този по-хубавия от двата на УБО, и е тоя продадения още през 80-те.  :)

Септември 13, 2013, 20:19:40
Отговор #2682

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Брей в моето даскало какви машини имало  :D Готин е определено, а знае ли се кой е собственика? Някой ректор  :))

Септември 13, 2013, 22:37:36
Отговор #2683

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Един много красив британец във Варна. Този Panther не е много ретро, но мисля тук тази тема е подходяща за него  8))




Септември 18, 2013, 10:45:04
Отговор #2684

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Хм, Пантерата Лима дори е ляв волан, което е рядкост за модела.   ;D
Повечето са ги продавали на острова, или Австралия или Япония, и са с десни волани.

A тази 1982 год Целика със задно предаване, ако някой се интересува за нея, е в квартал Хаджи Димитът.
Може да се продава, собственост е на сервиза, чийто тел си вижда на табелата.  :)


Септември 18, 2013, 13:30:10
Отговор #2685

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Лозенец, срещу сервиза на Горение

И интересна Голф единичка американско изпълнение в Дианабад
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 18, 2013, 14:16:25
Отговор #2686

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Хах,интересно кой пък ще тръгне да си внася Голф от Щатите,то само транспорта и митата струват колкот 2-3 такива.

Септември 18, 2013, 14:20:28
Отговор #2687

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Ех, да,  :)  в България на няколко места има наистина такива райски кътчета, жалко че не сме с постоянен абонамент да си пребиваваме и живеем там.  ;D

Амии, червената принцеска е НСУ модел Спорт Принц купе.
Мисля оригинално е с 2 или 3 цил двигател.
Има и мегарядка версия- Спорт Спидер на това чудо, която е и първата правена кола със сериен Ванклелов мотор.
Това обаче си е с конвенционален мотор купе, при това в доста добър ник.
Ето и още малко снимки от обителта на Свети Петър.  O:-)


Ахахахаххххххх , Люси , даже и скутера си ми снимал  :winktongue: Всички коли от гаража на Любо се продават с изкл. на зеления Крайслер.Ескорта се продава и той, но момчето е в щатите.Люси е пропуснал да наснима още една дузина автомобили , мотоциклети, мотопеди,каляски,каръци,двуколки и още куп неща в този чудноват двудекаров двор. :winktongue:
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Септември 18, 2013, 18:06:39
Отговор #2688

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Хах,интересно кой пък ще тръгне да си внася Голф от Щатите,то само транспорта и митата струват колкот 2-3 такива.
Не знам, най-вероятно е бил докаран едно време още когато е бил актуален модела от някой моряк с корабите... затова по морските ни градове изобилстваше с такива интересни и редки коли още преди "демокрацията".
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 21, 2013, 20:17:42
Отговор #2689

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173

Познавам се с един съсед на собственика на Космича, така че ако някой се интересува от колата може да направим връзка :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.