Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2177679 пъти)

0 Потребители и 49 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 06, 2014, 21:42:17
Отговор #2850

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365



Браво страхотна Волга на външен вид, ама няма ли да дадеш малко пояснение.Пък даже ако е твоя направи и една тема :)

Януари 06, 2014, 22:08:57
Отговор #2851

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
Хехе, ще ми се да е моя  :D Волгата я щракнах днес в двора на Хенри Форд, бившия техникум Вилхелм Пик. Наистина на външен вид е много добра, вътре също изглеждаше добре - волан, копчета, оригиналното радио.. Предни седалки нямаше, ама то сиромах човека така е  :D

Януари 06, 2014, 22:15:40
Отговор #2852

Неактивен pavni

  • Публикации: 160
Може собственика да е едър и да кара от задните-помните Полицейска академия ;)

Януари 07, 2014, 00:26:29
Отговор #2853

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Хехе, ще ми се да е моя  :D Волгата я щракнах днес в двора на Хенри Форд, бившия техникум Вилхелм Пик. Наистина на външен вид е много добра, вътре също изглеждаше добре - волан, копчета, оригиналното радио.. Предни седалки нямаше, ама то сиромах човека така е  :D
Хм тази може и да е от тази, която се продаваше от автокъща Мариус ли как беше, където се продават много соц. автомобили. Апък ако не  е някой знае какво стана с тази от посечената автокъща, ако съм и написъл правилно името?

Януари 07, 2014, 00:42:00
Отговор #2854

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Хм тази може и да е от тази, която се продаваше от автокъща Мариус ли как беше, където се продават много соц. автомобили. Апък ако не  е някой знае какво стана с тази от посечената автокъща, ако съм и написъл правилно името?
Казва се "Марио М5" и всичките му соц коли преди месец и половина заминаха за Варна при Цецо + една много хубава М21 втора серия на Киро от Обеля. А тази Волга, която коментирате, мисля че е на Васко, който има халета на близо и му я боядисваха в Глазурит, който е в двора на Вилхелм Пик.

Януари 07, 2014, 01:38:13
Отговор #2855

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Поне ако  ги е взел този прослувут колекционер от Варна, ще бъдат на сигурно място.

Януари 07, 2014, 20:52:58
Отговор #2856

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Поне ако  ги е взел този прослувут колекционер от Варна, ще бъдат на сигурно място.
... да и най-вероятно извън България, както се носят слуховете за музея му. Не знам да се радваме ли, да плачем ли... да се радваме за колите и да плачем за нас.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 07, 2014, 22:18:55
Отговор #2857

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
... да и най-вероятно извън България, както се носят слуховете за музея му. Не знам да се радваме ли, да плачем ли... да се радваме за колите и да плачем за нас.

Да, много правилно отбелязваш, да се радваме за колите, щото и като четях темата на Speeder за редката Алфа в скрападжийницата, и който е чел моята история с Волгата първа серия, пак за скрап, а дядото още не изстинал в гроба и още десетки подобни истории, явно тия дето цениме старини и история сме около хиляда човека в тая държава и всичко друго е на принципа "след мен и потоп"  и " по-добре за скрап, отколкото някой да я вземе евтино".

Януари 07, 2014, 22:45:53
Отговор #2858

Активен USfan

  • Публикации: 10850
Хехе, ще ми се да е моя  :D Волгата я щракнах днес в двора на Хенри Форд, бившия техникум Вилхелм Пик. Наистина на външен вид е много добра, вътре също изглеждаше добре - волан, копчета, оригиналното радио.. Предни седалки нямаше, ама то сиромах човека така е  :D

Хаха, то вярно е сиромах, няма и тасове...  :))
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 22:49:00 от USfan »

Януари 07, 2014, 22:48:36
Отговор #2859

Активен USfan

  • Публикации: 10850
Казва се "Марио М5" и всичките му соц коли преди месец и половина заминаха за Варна при Цецо + една много хубава М21 втора серия на Киро от Обеля. А тази Волга, която коментирате, мисля че е на Васко, който има халета на близо и му я боядисваха в Глазурит, който е в двора на Вилхелм Пик.

Може пак да са се напълнили бързичко.  :)
В момента Марио М-5 имат седящи по актуални обяви няколко много хубави Лади и Москвичи...))
Тия дни ще ходя да ги разгледам от научен интерес.