Автомобили > Италиански автомобили

Alfa Romeo 155 1.6 16v 1996

<< < (6/6)

fifo:
Мдаа, а след още 10тина годинки, те и сега не се срещат често по улиците, но след 10 г хептен ще изчезнат... Та, ако видиш някоя лъскава и изпъната ще разправяш на поколението: Ех, какви спомени имам с една такава... Така, малко странно, неприятните изживявания някога се превръщат в хубави спомени. И аз имам такива, с москвич и с вартбург и с още някоя друга, но това не ми дава право да сиктирдосвам цялата марка или съответния модел. Ако правилно съм разбрал поста, де...

hydrometalique:
Колега pomak, поздравления за стила на изказ. Много е приятен. Негативните спомени също са спомени. Ще се надявам в подобен топ да прочетем и положителния опит с някое класическо возило.

Wartburgman:
От днес Алфата има малко променена визия :).От доста време се канех да боядисам джантите понеже имаха доста забележки.Спрях се на по-тъмен цвят и сега са графитено черни.Също така боядисах и спирачните апарати червени и сложих лепенки Alfa Romeo.
Преди

И сега



Wartburgman:
Да изтупам прахта от темата със няколко нови снимки на Алфата.Карам е доста рядко но това не означава че не продължавам да се грижа за нея.Другия месец е вкарвам за смяна на масло и дискове и накладки.


Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия