Автомобили > Френски автомобили

Renault Fuego GTL 1982

(1/5) > >>

Iliyan stoyanov:
Здравейте,

Нов съм във форума и в света ба ретро автомобилите , и ще се нуждая от помощ, но без да ми се смеете, ако задавам глупави въпроси  :))

Та от много време ме влече мисълта, че искам да си взема някое интересно возило и да си го човъркам за хоби и тази съвсем случайно миналата седмица се сдобих с Рено Фуего 1.6 ГТЛ. На пръв поглед е цяло, в движение, с изрядни документи и предишен собственик - колекционер. И без много да му мисля го купих :)

От тук стана интересно - оказа се че колата не е толкова поддържана, колкото твърдяха и изглеждаше. Почти всичко, което съм разглобил до момента или е самолка или е фиксирано със силикон :)

Ще ви споделям тук как върви " пътешествието " и ще съм благодарен за съвети, а ако се намери и някой с фуего ще се радвам много.

Това е за сега....очаквайте продължение.

oldrat:
Браво. Стреляй смело. Истината е ,че просто не трябва да те мързи и да имаш желание. Остава само да качиш някоя снимка и да научиш френски.  ;)  Не останаха много Фуего по улиците. Дерзай. А френския не е задължителен де.   ;D

krankenstein:
Да не е едно сигнално зелено старозагорско? ::) Качи малко снимки като за начало.

Iliyan stoyanov:
Радвам се че събудих интереса ви :) Колкото повече го оглеждам и разглобявам толкова повече "хоум мейд тунинг" откривам. Но най-странното е че не ме изнервя това и не се ядосвам на предишния собственик, че е премълчал доста информация като ми обясняваше за състоянието. Просто много се радвам - като малко дете на нова играчка и дано това да продължи дълго, защото както вървят нещата ще ми трябва доста време, за да я докарам до добро състояние.

Както виждате от снимките от далеч и отвън изглежда доста добре, но вдигнеш ли капака и влезеш ли вътре нещата се променят.

[/url]

Speeder:
Фуего вече не се вижда по улиците. Честито!

Най-важното е да го държиш в движение и да го оправяш малко помалко.
Дръж ни в течение. ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия