Автомобили > Френски автомобили

Citroen BX Sport на hydrometalique

<< < (26/26)

hydrometalique:
 8))

iancho999:
Румене, колегата  те заблуждава. Когато свалиш  ситроена на най-ниско ниво,  всички изглеждат високи.  ;)

hydrometalique:
Да покажем и вариант на ваканционен Greece experience , за да не си помисли някой, че без климатик вече не може да се ходи на море ( в чужбина )  ;)

РумбатаБс:
 :)

hydrometalique:
Да се отбележа и аз след поредния Classiccar излет, превърнал се вече в един от акцентите на личната ми лятна програма.
Понеже организацията беше около Русе, относително далечно разстояние от Пловдив, пътуването беше поверено на ВХ-а , който ни закара и върна абсолютно безпроблемно.
Мога да кажа, че тази кола се превърна в основен втори вариант за мен и семейството ми като втори градски автомобил, а също в по-хладните месеци и за средни дестинации. Както и да използвам случая, за да подчертая истинското удоволствие от шофирането и удобното чувство за сигурност и безпроблемност. ВХ-ът е наистина изключително сигурен, надежден и безпроблемен автомобил. Дребни ремонти и настройки се правят, както на всеки нормален автомобил с ежедневна употреба. Смятам го за напълно естествено. По отношение на комфорт и сигурност колата не отстъпва на много от съвременните автомобили. На връщане от Русе в зоната на Хаинбоаз се повозихме в условията на изключително силен дъжд, придружен със силни изпарения, заради високите температури. Колата се държа стабилно и сигурно, на места доста по-адекватно от съвременните автомобили на пътя. Същите наблюдения и при силен страничен вятър.
Мисля за достатъчно красноречив факт, че за около 3,5 години активно ползване на ВХ-а съм навъртял близо 25 000 км с него  O:-)

И малко пресен материал от това събитие, което даде повод за този репорт .

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия