Автор Тема: Ретро рали "Розова Долина - 2013"  (Прочетена 18595 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 30, 2013, 16:10:54
Отговор #30

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
И аз си изкарах много готино , макар и като копилот по обективни технически прични по МПС - тата ми.Слънчево време , ведро настроение и присъствие на много колеги и дружки от форума.Забравих си фотоапарата  :-[ , яко се бях отнесъл.
Многократно усилващ ефект на купона и от 2 - та дена на събитието бе перфектната организация , създадена от Боби Моравенов и екип
,благодаря от сърце още веднъж. Боби, май Део  ще се превърне в запазена марка на такива събития. :)

... и да не го забравяш вече  ;)



Май 30, 2013, 17:08:05
Отговор #31

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Кире, пак си майсторил нещо, то да не се оцапаш на мероприятие май не ти се отдава :D, ама като все си ходиш с докторската чанта така е :D

Май 30, 2013, 17:43:37
Отговор #32

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Баш докторска си е чантата.
Ама и мохабет на булките праи  :P

Май 30, 2013, 19:01:07
Отговор #33

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
 :D :D :D E , мисията е възможна все пак. Само едно ви моля хора , не искам да ме запомните така .
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 30, 2013, 19:03:27
Отговор #34

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Кире, пак си майсторил нещо, то да не се оцапаш на мероприятие май не ти се отдава :D, ама като все си ходиш с докторската чанта така е :D
Едва ли има някой от нас - ретролюбителите, на когото това да му се отдава, може би само на някои по-тежки господа с джагуари, мерцедеси и др. подобни... но и за тях съм сигурен, че понякога се изкушават сами да си пипнат нещо по колите, то и това е част от тръпката ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 30, 2013, 23:52:15
Отговор #35

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Едва ли има някой от нас - ретролюбителите, на когото това да му се отдава, може би само на някои по-тежки господа с джагуари, мерцедеси и др. подобни... но и за тях съм сигурен, че понякога се изкушават сами да си пипнат нещо по колите, то и това е част от тръпката ;)
Mитак , много добре знаеш , че патрициите с многото хром ,  кожа и дърво не правят такива манипулации на място , те дори не си пускат с много редки изключения лъскарките на силови изпитания по класик ралитата в БГ. :))На тях им дай ядене и пиене , спорта е за нас плебеите. :D :))
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 31, 2013, 00:03:36
Отговор #36

Неактивен победовод

  • Публикации: 837
Да,добри  снимки са закачили колегите,но снимка поне на една от мерудиите никой не е сложил.А пък знаем че мерудиите правят манджата :D  Затова аз ще закача една.
Иначе да,най после през втория ден на ралито и на мен ми се наложи да се изцапам.На 2-3 км.след Труд банално ми се скъса ремъка на Варшавата,нов на около 4 х.км.Върнах се в селото за да може да се измия след като го смених пред един ресторант.Поне на моята Варшава обаче смяната на ремък не става бързо,откача се капака пред радиатора и самия радиатор отстрани  да мръдне назад ,за да може да се промуши широкия 17 мм ремък.Цялата манипулация с измиването ми отне около 35 минути и разбираемо вече никакъв шанс за контроли и т.н.
Затова реших и подминах Калофер та се спрях чак на Шипка.Разгледах Голямата Косматка,нещо действително красиво и уникално.Препоръчвам на всеки който има път на там да я посети.




« Последна редакция: Май 31, 2013, 08:15:12 от Speeder »
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Май 31, 2013, 10:28:43
Отговор #37

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798

Юни 05, 2013, 16:44:17
Отговор #38

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798


Юни 05, 2013, 16:51:00
Отговор #39

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Бамбините бяха просто черешката на шоуто  O:-)