Автор Тема: ГО за ретро автомобили  (Прочетена 107754 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 09, 2022, 19:08:13
Отговор #330

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Застраховките към Булстрад си вървят.
Преди 2 часа сключих застраховка  за 2023г.
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Декември 09, 2022, 19:10:21
Отговор #331

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3693
Застраховките към Булстрад си вървят.
Преди 2 часа сключих застраховка  за 2023г.
На ретро автомобил ли ???
retrobs.com

Декември 09, 2022, 19:12:32
Отговор #332

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Да, на ретро автомобил.
96 лв. и някакви стотинки.
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Декември 09, 2022, 20:33:06
Отговор #333

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Застраховките към Булстрад си вървят.
Преди 2 часа сключих застраховка  за 2023г.
Вървят, да. Обаче вече има много ограничения. Реално ако си на 26 г. и си купиш примерно Кадилак, няма да можеш да се възползваш от привилегията да имаш по-евтина ГО, защото нямаш 30 навършени годино. Отделно на джипове, бусове, кемпери, интересни други машини, отказват да правят. Скоро ще има развръзка по въпроса. Трябва малко време и доуточняване на детайли. Поздрави!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 09, 2022, 20:41:03
Отговор #334

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3693
Вървят, да. Обаче вече има много ограничения. Реално ако си на 26 г. и си купиш примерно Кадилак, няма да можеш да се възползваш от привилегията да имаш по-евтина ГО, защото нямаш 30 навършени годино. Отделно на джипове, бусове, кемпери, интересни други машини, отказват да правят. Скоро ще има развръзка по въпроса. Трябва малко време и доуточняване на детайли. Поздрави!
Благодаря за точната информация!
retrobs.com

Декември 09, 2022, 21:53:27
Отговор #335

Неактивен Plamen Hinkov

  • Публикации: 150
При мен застраховка Г .О. на преференциална цена  беше отказана днес първо от офис на Булстрад и след представяне на снимки на автомобила и в централния офис на компанията ми беше обяснено че не може да се сключи понеже автомобила няма "историческа стойност". Без да е ясно по какви критерии и кой определя това. Както казва Влади ще чакаме развръзката по въпроса.                                                                                                                                                                     

Декември 09, 2022, 22:04:58
Отговор #336

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
А защо изобщо е нужна целогодишна гражданска отговорност на ретро автомобил?

Декември 09, 2022, 22:13:30
Отговор #337

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
А защо изобщо е нужна целогодишна гражданска отговорност на ретро автомобил?
Защото понякога се налага и зимата да се изкарват колите. Дали за снимки, дали за смяна на собственост, дали за преместване в друг гараж. Идеята на тези преференциални застраховки е, че транспортното средство, каквото и да било, не се кара всеки ден.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 10, 2022, 10:04:39
Отговор #338

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
При мен застраховка Г .О. на преференциална цена  беше отказана днес първо от офис на Булстрад и след представяне на снимки на автомобила и в централния офис на компанията ми беше обяснено че не може да се сключи понеже автомобила няма "историческа стойност". Без да е ясно по какви критерии и кой определя това. Както казва Влади ще чакаме развръзката по въпроса.                                                                                                                                                                     

Би ли сложил една снимка на тоя автомобил без историческа стойност? Или поне кажи за какъв модел става дума.

Впрочем, най-нормалното нещо е, след като клубовете не могат да се разберат, застрахователя да вземе нещата в свои ръце и сам да определя кое МПС има историческа стойност и кое не.
« Последна редакция: Декември 10, 2022, 10:22:21 от fifo »
we all have wings, but some of us don't know why

Декември 10, 2022, 17:37:27
Отговор #339

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Колеги аз съм емигрант и последните 10тина години си идвам само Август Септември и си правя гражданска и плащам само първата вноска и това е.
Следващата година пак нова гражданска и пак само първата вноска. По спомен е нещо като 80 90 лева.
По същата схема може да правите гражданска за вашите сезонни возила.
Хубав ден !
немец мръсен, бандит магистрален ...