Автомобили > Японски автомобили

Моятa мечта-реалност! 300 ZX 50th Anniversary Edition

<< < (3/53) > >>

BikerBoyy:
Аз само да кажа... УБИХТЕ РИБАТА! Те т'ва е.

Механджията:
няма случайни неща, а подобни кефаджийски моменти са това, което кара човек да се чувства наистина жив! честито!

baccara:
Честито и от мен за нова , че си сбъднал мечтата си и си намерил точния автомобил . Няма по голям кеф и по голяма тръпка да намериш това за което мечтаеш много преди да предполагаш , че може да стане ! Така тръпката е най-истинска  :) . Много ми харесва Нисана  8)) и като знам колко добре стана миналия който прави съм сигурен , че и този ще стане супер !!! Поздравления още веднъж !

didotooo:
Благодаря Ви , момчета ! Стопляте ми душата с подобни коментари в предвид ,че доста от вас имат сериозен опит и знания в областта .

Реших да изкарам двигателя и да разбера какво се случва с него и защо са започнали да го разглобяват .











didotooo:
Купето го измих малко по-старателно този път .








Демонтирах водната помпа , очаквах да изглежда доста по - зле охладителната система след толкова години застой. Като изключим утайките  изглеждаше  ок . За втори път зеленият антифриз ми прави добро впечатление - има силни антикорозионни свойства . Налях такъв  и на другият ми Нисан и охладителната ми система започва да изглежда все по - добре и там .Ремъка е оригиналният Нисан . Направи ми впечатление новата турбина както и нов съединител к-т явно на 0 км .













Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия