Автомобили > Японски автомобили

Моятa мечта-реалност! 300 ZX 50th Anniversary Edition

<< < (2/53) > >>

galaxie:
Чакай че нещо се обърках коя тема коя е  :). Правилно ли разбрах, че двамата с брат ти сте си взели еднакви нисани?

stingray:

--- Цитат на: didotooo в Ноември 27, 2019, 22:45:42 ---Хаха Корвета не се продава , има и Датсун 240 Z . Също Сиера косуърт и разни други интересни машини .  Общо взето не е случаен човека .

--- Край на цитат ---
Браво за ентусиазма и късмета. Искрено се радвам че си Я намерил.
Пък като тръгне да върви някой ден искам да и видя таблото. Нали знаеш - луд нашарено се радва  O0

Speeder:
Страхотия, Дидо! Ама те, хубавите неща са спонтанните!

Такава кола не се купува с много мислене, знаеш. Или поне не е толкова забавно да му мислиш много  :))
Честито! След вашите теми, скоро скоро прерових мобиле.де и аутоскаута за подобни машини.
Май са доста редки в Европа. Пълен късмет да намерите не един, а два юбилейни!

Ще ми се да ни държиш в течение на забавленията и по двете ЗеТки :)

USfan:
Дидо, след избързването и неправилната честитка в съседната тема, хаха, честита нова същата придобивка и на теб!  :)
Голям късмет за тия двата Юбилейни, а и тоя твоя изглежда с доста добра и оригинална субстанция, чак до Накамичи стереото.  O:-)
Е, не знам дали това тук оригиналното е на тая фирма, моето на лифтинга 300, беше ако не греша, от Накамичи правено.

m_g:
Честито! Понякога нещата се случват по съвсем нелогичен начин. Важното е резултатът. Обикновено, човек иска ли нещо достатъчно силно, няма как да не се получи. И аз ходих да търся лайсна и си купих кола...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия