Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1406081 пъти)

0 Потребители и 22 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 14, 2015, 19:34:50
Отговор #2390

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
от към месец стои по обявата, а няма кандидати. лично на мен ми харесва (но вече не искам москвич)
а и цената е добра

http://olx.bg/ad/retro-mosko-408i-za-kolektsioneri-vazmozhen-barter-ID5baTm.html#e51ae81763

Август 15, 2015, 13:14:01
Отговор #2391

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
от към месец стои по обявата, а няма кандидати. лично на мен ми харесва (но вече не искам москвич)
а и цената е добра

http://olx.bg/ad/retro-mosko-408i-za-kolektsioneri-vazmozhen-barter-ID5baTm.html#e51ae81763

Прекалено висока е цената за състоянието на колата.Дори от тарикатски направените снимки личи ръждата по задните калници и колхозния ремонт.От това следват и изводите че при евентуален оглед може да се окаже че има и други скрити "бомби".За това колата стой толкова време а и ще престои и още доста на тия пари.Това е една относително масова кола и ако не е в отлично здраве трудно ще даде някой тия пари.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Август 15, 2015, 14:31:00
Отговор #2392

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
това дали някой ще ги даде е въпрос на търсене. а пък за цената, предполагам, че човека може да свали до 800 лева. колата е с акумулатор, застраховка и преглед, което ще рече, че може да се кара без платформа (това не е много сигурно). не бракувана или със стари номера както много други. всичко това са разходи. а и веднага можеш да се качиш и да изпиташ удоволствието от карането. тапицерията е добра, на външен вид е сносна, броните не са ръждясали много, не е "дъвкана" отстрани, двигателя изглежда добре. вярно, че боята изглежда много лъскава за да е оригиналната. като гледам за какви развалини по раздела "очакващи смърт или ..." се прехласваме и искаме да ги спасим мисля, че тука за парите си купувача ще получи нещо добро.
а пък ако няма търсене, най-вероятно след година човека ще реши да вземе едни сигурни 350 лева от вторични, без някой да се пазари с него, без да я оглеждат и без да има проблеми. даже и "бележка" за пред КАТ ще му дадат.

Август 15, 2015, 19:24:29
Отговор #2393

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
а пък ако няма търсене, най-вероятно след година човека ще реши да вземе едни сигурни 350 лева от вторични, без някой да се пазари с него, без да я оглеждат и без да има проблеми. даже и "бележка" за пред КАТ ще му дадат.
Ей това мислене е много погрешно ама свят широк хора разни. ;)

Август 15, 2015, 21:14:00
Отговор #2394

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
.................................................... а пък за цената, предполагам, че човека може да свали до 800 лева. ................................................................................

За цена от 600-800лв ако мотор ходова част и трансмисия са в прилично състояние става добра основа за реставрация.Имам три такива машини и знам за какво иде реч.Даже Съм меко казано пристрастен към марката но все пак Съм и реалист.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Август 16, 2015, 14:17:19
Отговор #2395

Неактивен Стаменов

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Ей това мислене е много погрешно ама свят широк хора разни. ;)

Абсолютно съм съгласен! Не мога да разбера каква е тая тъпа логика, с която мисля, всички сме се сблъсквали - "Давам я за Х лева, ако не - ще й взема едни "сигурни" 300 лв от скрападжийницата!" Че аз като му тресна суха пара на капака, все едно не са сигурни, ама не - шу на неговото да е, ако и никой да не я купи за тия пари. Някой екземпляри много се обиждат като се разминат с митовете си, само така си го обяснявам.

Август 16, 2015, 15:20:45
Отговор #2396

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
темата се разви странно!
моето мнение беше, че цената не е лоша. човека е писал, че се договаря. не знам колко ще се договори.
тука взехме да "тряскаме едни пари на капаците"
ами тряснете ги.
но не виртуално. от клавиатурата е лесно.

Август 18, 2015, 13:24:28
Отговор #2397

Неактивен flux

  • Публикации: 168
Според мен ако някой се договори за по- ниска цена колата може да се спаси. Гледах да се вижда и телефона на снимката, някой ако иска да го запише.

http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311563570/opel-manta



« Последна редакция: Август 18, 2015, 13:29:11 от flux »

Август 20, 2015, 21:02:45
Отговор #2398

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
не знам как да кача цялата обява

http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311638235/mercedes-110

Август 20, 2015, 21:18:08
Отговор #2399

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Продава се Рено 18.Като цяло имам много оскъдна информация за колата, но това което ме заведе при нея беше, че е на 67 000 км.Била е собственост на дипломат, който е починал.Била е гаражна, но от няколко години не е, от тогава седи навън.Колата се продава от дъщерята на починалия собственик.Аз само реших да я предоставя на вашето внимание.
http://frysco2103.snimka.bg/automobiles/razni.538805.35900624 от тази снимка до края на албума.

Изглежда със здраво купе.Другото не е известно.Била е частично пребоядисвана.Няма удари.Двигателя е 1300 кубиков-според наследниците на собственика.Документи-няма гражданска, преглед, има талон, но не могат да го открият.
Цената е около 800-900 лв, но търпи коментар.

Моля пишете ми на лични, ако ви интересува.