Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 214284 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 22, 2012, 13:11:31
Отговор #220

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
E, радвам се че на колегата Христо е харесал каталога.  :D

И като стана въпрос за БМВ-та от 90-те, се сетих че имам и нещо интересно за феновете на 2-местните расови баварски Роадстери.  ;D
А именно, два оригинални каталога на 1-та серия Зет-3, от 1997 година.

Първия от тях е общ за цялата гама, доста е обемен на снимки и инфо, над 40 страници е, и включва и моделите с 6 цил мотори- 2,8 литровия роадстер и 3,2 литровия М роадстер.
Понеже тоя Зет-3 каталог напоследък се оказа доста рядък не само у нас, ами и в Европа, :)) на цена ще е 15 лв.
А този втория брой, е със заводските екстри и аксесоарите на Зет-3 серията.
Той ще е 10 лева на цена.
Разбира се, ако се вземат 2-та каталога заедно, ще има отстъпка, и общата им цена ще само 20 лв, за 2-та броя. :)
Ето някой сканирани страници от тях, а копирания на всичките им страници, може да видите доста назад в темата с Брошурите от време оно.




































« Последна редакция: Ноември 22, 2012, 13:13:37 от USfan »

Декември 15, 2012, 20:06:13
Отговор #221

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Най-накрая успях да снимам хубаво каталога на големия флагман 850и, дето имам.   :)
Той е на първата версия от 1990 год, и макар да не е с много страници, е прилично луксозно направен, и доста голямоформатен.
Заради рядкостта му, на цена ще е 15 лв.
Но ако се купи заедно с да речем още 5 други каталога, от по горе пуснатите, дето са на стандартната квота от 10 кинти,  :) цената му щя сметнем на 10 лева и на него.
















Януари 02, 2013, 13:47:24
Отговор #222

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
По запитване на колегата Христо-Т, си изрових всички каталози, коото касаят или са специфично за серия ЦЛК 1-ген на Мерцедес.
Общо са 5 броя, и понеже няма да ми трябват ще могат да се купят.
На цена най-скъп, 15 лв, ще каталога на ЦКЛ кабрио, от 1999 година, защото е доста дебел и луксозен.
Останалите 4 брошури, макар също интересни, и някои от тях и по-дебели, ще са на стандартната цена от 10 лв на брой.
Разбира се, ако се вземат всичките 4 броя накуп, ще има намаление, и тогава ще стане общата цена не 55, а само 40 лв, общо за 5-те броя брошури.   :D

Освен каталога на ЦЛК кабрио, останалите брошури са:
1. Брошура за купе модела ЦЛК от премиерната 1997 година.
2. Брошура за версиите Елеганц и Спорт на купето ЦЛК.
3. Брошура за серията Десигнйо на купето ЦЛК, издание от 1999 година.
4. Общ каталог на гамата на Мерцедес за 1997 година , вкл. и за купето ЦЛК.
Брошурите са в много добро състояние, единствено по тази на версиите Елеганс/Спорт, има малко сгъвания и леки слепвания по някои ръбове на страници /както и се виждат на скановете/, ама те не пречат на снимките на колите там.

Ето линк с детайлните им сканове.

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2392.50


« Последна редакция: Януари 02, 2013, 13:50:18 от USfan »

Януари 02, 2013, 15:05:03
Отговор #223

Неактивен hristo_t

  • Публикации: 25
Взимам ги и 5-те каталога Люси. Благодаря за положеният труд.
Сега ще ти изпратя и данните .

Януари 02, 2013, 17:13:08
Отговор #224

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Хах, ок радвам се че ти харесват.  :D
Освен твоите данни, пиши ми на лично дали да ти ги пратя пак в тоя офис на Еконт, или какво там беше, май Спийди, дето е близо до теб, дето ти пратих баварските каталози миналия път.

А пропуснах да ти пиша, че на по-тънката, и по-малка на размери Брошура на ЦЛК /дето е със синята кола и Мерцедес надписа отгоре/, има невидимо тук на снимките, закъсване на половина на една от сгъвките между две страници.
Ама понеже въобще не си личи, а и не е скъсване на страница, реших да не го облепям със скоч.  :)

Януари 02, 2013, 17:36:38
Отговор #225

Неактивен hristo_t

  • Публикации: 25
Хах, ок радвам се че ти харесват.  :D
Освен твоите данни, пиши ми на лично дали да ти ги пратя пак в тоя офис на Еконт, или какво там беше, май Спийди, дето е близо до теб, дето ти пратих баварските каталози миналия път.

А пропуснах да ти пиша, че на по-тънката, и по-малка на размери Брошура на ЦЛК /дето е със синята кола и Мерцедес надписа отгоре/, има невидимо тук на снимките, закъсване на половина на една от сгъвките между две страници.
Ама понеже въобще не си личи, а и не е скъсване на страница, реших да не го облепям със скоч.  :)

За това закъсване няма проблем. А за доставката - пратих ти данните още в 15 часа. После изпратих и още едно съобщение с въпрос дали си ми получил данните. Сега пак ще ги изпратя.

Януари 02, 2013, 21:04:29
Отговор #226

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А, получих ги, ма чак сега вечерта си отворих пак Форума.
Утре към обяд ще мина през Еконта и ще ти ги пратя.  :)

Януари 03, 2013, 12:46:31
Отговор #227

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Христо, готово, пратих ти сега каталозите.
Би трябвало ако не утре, то до други ден да са дошли в твоя офис на Еконт.
А ето ако нещо стане грешка, номера и кода на пратката, по тия бележки.  :)


Януари 03, 2013, 16:07:18
Отговор #228

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
         Пак по запитване на колегата Христо, :) си прегледах останалите ми каталози на Бенц от 80-те и 90-те години, които да касаят моделите В124 широка лайстна, както и на вече добилия класически статус Роадстер СЛ Р129.
Та, намерих общо 5 бройки за тях, както и един много хубав останал ми луксозен каталог за лифтинга на еС-класата Пура в126, издаден през последната за модела 1990 година.

От тези каталози, най-стария, от 1989 година, касае цялата гама на Мерцедес за тогава, вкл. и моделите в124 с версиите им- седан, комби, купе, Спортлайн, и новите им за тогава 24 клапанови 3 литрови мотори.
От 1990 год. пък е каталога на Пурите еС-клас в126, който е за всички 6 и 8 цил. версии, вкл. и топподела 560 СЕЛ.

Каталозите за гамата Роастери СЛ р129 са 3 броя, и покриват всичките лифтове на модела, правени в продължение на 12 годишния им моделен цикъл.
А именно- най стария е от дебютната за 500 СЛ- 1990 година.
Следващия е за средния лифт от 1995 година.
А 3-та бройка каталог за СЛ, е от посл. лифт на модела от 1998 година.

Наистина са много интересни за разглеждане всичките каталози.  :D
На тия Роадстер каталози, както и на каталога на Пурата в126, съм им качвал детайлни сканове на страниците, назад в темата с брошурите, за който се интересува да ги види.

А освен тези 3 каталога, си намерих и един малко по-тесен като формат, но подробен каталог за видовете бои и различните интериорни цветове и екстри, които са се слагали през 90-те години, на този модел Роадстер СЛ, както и на еС-класата в140.

Като цени за продаване, този дето е за боите и кожите за СЛ роадстерите гамата, ще е най-евтин, само 5 кинта.  :))
Защото е по-тесен на размери, и е по-слециализиран.

А за по-големите и луксозни каталози, хм, макар и да е възможно някой от тях преди да съм го пускал поотделно, или пък в пакети преди, за малко по-ниска цена, сега ако се взимат поотделно, всяка от тези чудесни бройки брошури, не ми се дава под 15 лв на брой.  :)

Веднъж защото почти не ми останаха каталози на Мерцедес от 80-те и 90-те.
А и най вече, защото тия каталози са доста редки, и касаят тогавашните най-интересни и премиумни модели на Щутгартската фирма.
Пък и ще грехота да се развали комбинацията примерно, от 3-те последователни каталога на гамата СЛ Р129.

Но, някой ги вземе накуп 6-те бройки Бенц каталози, ще има наистина яко намаление.  :))
Вместо цената им от 80 лв, пакетната цена ще е само 50 лв, общо за 6-те бройки тук снимани.

Иначе каталозите са в много добро състояние, почти са като нови, с изкл. на най малкия каталог, този за боите на СЛ, по който се виждат тук на снимките леки сгъвки, които обаче, не пречат на снимките и текста по него.

Разбира се, ако някой си хареса пакета, или някой каталог поотделно, ще трябва да изчака колегата Христо,  :D понеже пак той изпрати запитването, и съответно е с  предимство.

Ето ги тук снимани и 6-те броя Бенц каталози.  :)
















« Последна редакция: Януари 03, 2013, 16:21:57 от USfan »

Януари 03, 2013, 16:11:16
Отговор #229

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А понеже преди съм сканирал на СЛ-те и на Пурата в126 каталога /те може да се видят, за който има интерес, назад в темата с Брошурите от време оно/, ето сега сканове на каталога с общата гама на Бенц за 1989 година.  :)