Автор Тема: Продавам автомобилни рекламни брошури, и каталози, и списания.  (Прочетена 214219 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 23, 2013, 12:59:29
Отговор #260

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ето и снимки от съдържанието на книгата- "Карс дет тайм форгот".
Тя е голямоформатно издание, с хубави снимки, отпечатано е в Италия,  и е с над 130 страници обем. Включва не само малкосерийни правени редки модели коли, а и студийни модели, и самостоятелни конструкции с голяма значимост, които обаче са попаднали встрани от общото внимание.
За истинските автоентусиасти е много интересна и информативна книга.
Като състояние и тя, и горната книга- 501 коли, са абсолютно като чисто нови.  :)





























« Последна редакция: Април 23, 2013, 13:17:03 от USfan »

Април 23, 2013, 17:36:13
Отговор #261

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Колегата Бастард запази 2-та Мъсълкар гида, а един друг колега взе книгата 501 коли, така че ако някой има интерес към книгите, да пише, защото хубавите ягоди бързо се свършват на пазара. :))

А ето и нещо малко по-различно, малко българска периодика за ретроколи.
Е тези само 30-40 броя списания "Автокласика" ми останаха след базара в Бояна /почти всички други бройки дето имах, ги взе накуп един колега/.
Така че тук в следващите снимки, съм подредил хронологично по години и месеци, останалите ми за продаване бройки.
На цена всяко от тях ще е само по 5 лева.
А при закупуване на поне общо 10 броя и отгоре, ще има 1 брой списание бонус към поръчката.  :D

Ако някой има интерес към съдържанието на дадени конкретни броеве, да ми ги опише тук или на лични, по месец и година на издаване на броя, или по виждаща се главна кола на корицата, и ще сканирам и страницата със съдържанието на конкретния брой.
Почти всички броеве са в много хубаво до отлично състояние, без липси на страници или закъсаности по тях.


















« Последна редакция: Април 23, 2013, 17:41:18 от USfan »

Април 24, 2013, 16:58:51
Отговор #262

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Като снимах останалите ми бройки "Автокласика" списания, пропуснах да включа и по новите броеве които имам, от 20012 и 2013 година, както и някои други от 2006 и 2007, понеже не ги бях взел на базара в Бояна.
Как да е, тях също съм ги изчел, така че ще са за продаване на обичайната цена от 5 лева на брой.
Ето им тук снимки на кориците, подредил съм ги и тях хронологично по месеци и години.
Ако от тези списания, или и от по-горе постнатите по-стари "Автокласики", някои броеве ще интересуват колеги, които ще ходят на ретропарада в събота в Бусманци, да ми пишат за кои броеве става въпрос, и може да ги донеса на парада за преглеждане или взимане.

А най-долу е копие на квитанцията за каталога за колегата Христо-Т, ако му трябва.  :)














Април 25, 2013, 10:19:46
Отговор #263

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ето за колегата Иво копие на бележката с номера на пратката.


Април 25, 2013, 11:15:08
Отговор #264

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ето и снимки от съдържанието на книгата- "Карс дет тайм форгот".
Люси, в тая книга виждам доста мат'рял за темата със загадките :) Понякога се чудя как ти дава сърце да се разделяш с такива неща...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 25, 2013, 12:46:06
Отговор #265

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Хех, да имам много интересни работи!
Е, то това са нещата ми за продаване, а ти да видиш същинската ми библиотека дето си я пазя, какви неща има, вкл и американски и англ книги от 40-те до 60-те години издания, ще ти падне шапката.  :))
Ми айде взимай книгата с Орфан карс де, като чисто нова е.
И в последните 10-15 години, такова издание никъде не съм виждал наново да правят.

И по тоя повод обявявам яко намаление- който купи поне 5 броя от книгите с цена по 30 лв на брой, получава 1/3 отстъпка на цалята сума. 
И вместо за 150 лв, ще струват само 100 кинта, всичките 5 броя.  :)

А по запитване на колегата МЗ ЕС, ето снимки на кориците и на някои страници, на остналите ми 7 броя списания "за Рулем", които имам.
Доста са интересни са доста запазени, вкл. и 3-те броя от 80-те години.
В тях има и разни статии за поддръжка и ремонт на разни съветски машини, вкл. и в броевете след 2000 година.
Но в тези по-новите броеве тия статии са дота по обемни и професионално написани, и със снимков материал, спрямо статиите в броевете преди 1990 година.
На цена всеки един брой ще от по само 5 лв, а ако се вземат всичките броеве накуп, тогава ще има пак яка отстъпка, и общо цената няма да е 35 лв, а само 20 лв, за всичките 7 броя.   ;D


















« Последна редакция: Април 25, 2013, 13:29:22 от USfan »

Април 25, 2013, 13:00:02
Отговор #266

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
И пак по запитване на колегата МЗ ЕС, си разрових ретрокаталозите на азиатските производители, и за Деу, и откри освен за бусчето Дамас бошура, и два много хубави и голямоформатни каталога на модела Тико, и на репликата на Кадета от 80-те, модела- Рейсър.
Каталозите са на английски и са за 1990 година модели.
Всъщност в средата на 80-те, копието на Кадета е и изнасяно в САЩ, с името Понтиак Леманс.  :))
Специално каталога на Рейсър е много луксозно напечатан, и в него даже има и версия ГТИ на Рейсъра, по подобие на ориг Кадет тип Е.

На цена всяка от тези брошури ще по 10 лв на брой.
А ако се вземат общо трите брошури на Рейсър, Тико и Дамас, тогава цената ще само 20 лв общо за 3-те броя.
Ето снимки от каталозите на Рейсър и Тико.
Деу освен че правят дуплики  :)) на Кадет Е още от 1985 година, по онова време правят и лицензии на японски модели.
Тикото всъщост е лифтингосано Сузуки Алто от 80-те години модел.












И ето и каталога на Тико-така.  :))





















« Последна редакция: Април 25, 2013, 13:26:04 от USfan »

Април 25, 2013, 13:13:16
Отговор #267

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А ето за колегата Шомов, или за някой друг ако има интерес, снимки на кориците от останалите ми 16 броя на много хубавото, и за съжаление вече не внасяно в БГ немско списание: Ауто-Мобилес.  :)
Макар да изглежда като списание с обяви, всъщност почти половината от съдържанието му на всеки брой е с подробни, от по 4-5-6 страници всяка, статии с хубави снимки, касаещи знаменити спортни модели от 50-те и 60-те години, и то най вече основно американски такива.

Разбира се, дори обявите в него са основно на автокъщи, търгуващи само със спортни и класически коли.
Броевете са доста дебели, всеки брой обикн. е с над 150-160 страници обем, и има наистина страхотни тестове, статии и снимки на расови коли в него.

На цена всеки брой ще е само по 5 лв.
А ако се вземат всичките 16 броя накуп, тогава вече ще има почти 40 % намаление, и цената няма да е 80 лв, а общо само 50 лв, за всичките тези чудесии.  :D
Разгледайте детайлно кориците, и при интерес към тема или кола от даден брой, мога да сканирам страници от съдържанието, касаещи това.












« Последна редакция: Април 25, 2013, 13:27:01 от USfan »

Април 26, 2013, 00:05:36
Отговор #268

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Опс, да не забравя, тези тук виждащите се на предното стъкло подпряни, оригинални Порше брошури на немски език, доста рядко срещани у нас, включв. и брошури за последните въздухарка версии 993, ще са за продаване на цена от 15 лв на брой.
А ако някой ги иска всичките 20 или 30 броя, ще има яки отстъпки в общата цена.  :D








Април 26, 2013, 00:36:57
Отговор #269

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А ето за колегата Шомов, или за който друг се интерсува, и снимки на кориците и съдържанията на две специализирани за Хоттроди и мъсъл кари списания.

Те са един брой- Мъсъл Кар Ентусиаст, от 2010 издание, в което има подробни статии за последните правени истински класически мъсълкари на голямата тройка УС производители, от средата на 70-те год.
А другото списание е много стар брой на- Популар Хот Родинг, издание чак от 1982 година, в което се разглеждат всичките пърформанс варианти на 3-те генерации Камаро, като има и други интересни неща още в него.
Тия списания, както всички други американски издания тук в по общата снимка, също ще са за продаване на цена по 10 лв на брой.  :)