Автор Тема: Lancia Beta Coupe 1.6 Carburetor  (Прочетена 11066 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 06, 2021, 19:17:44
Отговор #50

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Старият кит полаган в годините ще се премахва ли или това е добра база за майстора ???
retrobs.com

Ноември 06, 2021, 19:23:58
Отговор #51

Неактивен tenio hf

  • Публикации: 59
Твърди, че ще бъде премахнат до ламарина, но понеже съм си малко наивен имам чувството, че следващато което ще видя е шприц кит и като попитам ще ми се каже, че всичко е направено както пише в дебелите книги, а пък аз ще цъкна с език и ще се направя на впечатлен и вярващ.

Ноември 06, 2021, 19:32:44
Отговор #52

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Твърди, че ще бъде премахнат до ламарина, но понеже съм си малко наивен имам чувството, че следващато което ще видя е шприц кит и като попитам ще ми се каже, че всичко е направено както пише в дебелите книги, а пък аз ще цъкна с език и ще се направя на впечатлен и вярващ.
Разбрах!
Май не вие трябва да му плащате а той ("майстора") трябва да ви даде някой лев дето се учи на вашата кола  :))
retrobs.com

Ноември 06, 2021, 22:34:14
Отговор #53

Неактивен tenio hf

  • Публикации: 59
Май май, нещо такова ще се получи, но плащането ще е в обратна посока ;)

Ноември 08, 2021, 09:51:54
Отговор #54

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
По-ужасна тенекеджийска работа мисля, че не съм виждал. п.п. Прочетох встъпителното мнение на темата....разбирам, че има и такива бюджетни "проекти" , ама чак пък толкова мърлява работа..... :o п.п.
« Последна редакция: Ноември 08, 2021, 10:09:26 от немо »
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Ноември 08, 2021, 16:56:31
Отговор #55

Неактивен tenio hf

  • Публикации: 59
Тържествено обещавам, че втората Бета, ще бъде направена по всички правила и ще бъдат спазени всички предписани стъпки и технологични изисквания и в никакъв случай няма да бързам, както сега.
Ако настоящата тема Ви дразни, не бих се разсърдил на модераторите, ако я преместят в раздел "Как да не се прави нещо" или ако няма такъв поне да я сочат, като такъв пример, обещавам да не се сърдя. ;)
Апропо винаги съм смятал, че трябва да има и нещо грозно и нескопосано, направено от такъв "майстор", за да можеш да
оцениш нещо, когато истински майстор го е направил, и да се види дори и от лайци, като мен, какви усилия е положил, какви умения е придобил в годините, за да ги приложи и накрая когато ти обяви цена, да знаеш, че я плащаш именно за това. :)

Ноември 08, 2021, 19:24:31
Отговор #56

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Тържествено обещавам, че втората Бета, ще бъде направена по всички правила и ще бъдат спазени всички предписани стъпки и технологични изисквания и в никакъв случай няма да бързам, както сега.
Ако настоящата тема Ви дразни, не бих се разсърдил на модераторите, ако я преместят в раздел "Как да не се прави нещо" или ако няма такъв поне да я сочат, като такъв пример, обещавам да не се сърдя. ;)
Апропо винаги съм смятал, че трябва да има и нещо грозно и нескопосано, направено от такъв "майстор", за да можеш да
оцениш нещо, когато истински майстор го е направил, и да се види дори и от лайци, като мен, какви усилия е положил, какви умения е придобил в годините, за да ги приложи и накрая когато ти обяви цена, да знаеш, че я плащаш именно за това. :)
Лошото в случая е ,че вече сестра ви е лека жена и доказвайте,че нямате сестра!
Трябва в следващия проект (както твърдите,че ще има такъв) да направите всичко възможно за да не чувате реплики от сорта "тоя го знаем как си реставрира колите".... много трябва да направите за да затриете черния печат поставен сега.
Успех!
retrobs.com

Ноември 08, 2021, 20:19:40
Отговор #57

Неактивен S15

  • Публикации: 843
      Докато чета последната страница се сещам за една притча от Библията:

      "... и Иисус им каза: Който от вас е безгрешен, нека пръв хвърли камък!"

      Мислех още неща да добавя, но и така е ясно.

Ноември 08, 2021, 20:28:11
Отговор #58

Неактивен tenio hf

  • Публикации: 59
Благодаря за подкрепата S15. Дори и в най-смелите си мечти не бих могъл да постигна твоя професионализъм и това което ти си направил с твоя автомобил. А както посочих и в началото на тази тема, не това е целта.

Ноември 08, 2021, 21:31:15
Отговор #59

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
      Докато чета последната страница се сещам за една притча от Библията:

      "... и Иисус им каза: Който от вас е безгрешен, нека пръв хвърли камък!"

      Мислех още неща да добавя, но и така е ясно.
Да,тогава Иисус не е знаел,че алуминиевите нитове монтирани на праговете оксидират много бързо и ефекта е "ден до пладне"  ;D
retrobs.com