Автор Тема: 14-то класик рали "Обиколка на Варна" - 01. ~ 02.12.2012  (Прочетена 37255 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 09, 2013, 20:37:02
Отговор #100

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Те сега Булсатком така са закъсали че им е само до нашите филми  :))  На последното рали говорих лично с оператора, каза да се обърнем към шефката на ХобиТВ, не съм се срещал с Орлин уж той трябваше да я свърши тая работа :)

Януари 09, 2013, 20:54:17
Отговор #101

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
:)) :)) Знаех си че си ти  :D  Значи ще го потърся. Абре толкова матрял от Хоби ТВ наснимаха ... Къде може да го гледаме ? Че аз 100% съм изтървал предаването... ДАйте да ги питаме за дискове ? Ще платим там каквото трябва...
Ами аз имам абонамент на Булсатком и там Хоби-ТВ имат 24 часа канал.
Гледах репортаж наскоро, баш от това последно рали, че и даже Марти май опъна няколко приказки на другарката мацка водеща.  :))

Януари 09, 2013, 21:15:52
Отговор #102

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Хм, да беше го записал предаването че да гледаме и ние  :winktongue:

Януари 09, 2013, 21:29:11
Отговор #103

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Ами аз имам абонамент на Булсатком и там Хоби-ТВ имат 24 часа канал.
Гледах репортаж наскоро, баш от това последно рали, че и даже Марти май опъна няколко приказки на другарката мацка водеща.  :))
Е бате, аз ли сега да те уча, че можеше да развиеш добър бизнес тук с DVD-та от тия предавания... аз поне със сигурност щях да съм ти редовен клиент ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 10, 2013, 14:56:44
Отговор #104

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Еее, то тоя бизнеса с разни видеа, тука други колеги го въртят много амбициозно,  ;) не може да се доредим до пазарния сегмент, хахах.  :))


Хм, да беше го записал предаването че да гледаме и ние  :winktongue:

Хм ами Марти, то аз го хванах от половината насам.  :)
А и имам само записващо видео, ама не знам как да го вържа да записва от по-модерен ЛСД телевизор,  :)) щото кабелите са различни.
А пък ДВД имам, ама не ми е записвачка, а само плейва.  :))

Ама ако някой от вас е абонат на Булсата, да следи програмата.
Те предаванията с БГ ралита и разни клубни и ретросрещи с коли, ги повтарят редовно.

Януари 10, 2013, 15:29:54
Отговор #105

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Да, повтарят ги, ама примерно само от последния месец, а по-старите не знам дали ги пазят дори в архива... иначе ТВ се свързва много лесно с видеото - с обикновени видео и аудио жакове, има и още по-лесен начин - цифровия изход на ТВ се свързва с видеокартата на компа и си правиш директно цифров запис с помощта на съответен софтуер. Ако ме впишеш и мен в схемата на далаверата ще дойда да те светна  O:-)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 10, 2013, 16:42:36
Отговор #106

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Браво на вас, остана сега да се свържете и с Булсатком и да поискате в удобно време да пуснат повторенията на всички предавания или направо да ви ги дадат записани  O0

Януари 10, 2013, 17:17:03
Отговор #107

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Хаха, ще пратим Люси като по-преставителен и сладкодумец да омайва шефката им :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 10, 2013, 18:45:03
Отговор #108

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Да, повтарят ги, ама примерно само от последния месец, а по-старите не знам дали ги пазят дори в архива... иначе ТВ се свързва много лесно с видеото - с обикновени видео и аудио жакове, има и още по-лесен начин - цифровия изход на ТВ се свързва с видеокартата на компа и си правиш директно цифров запис с помощта на съответен софтуер. Ако ме впишеш и мен в схемата на далаверата ще дойда да те светна  O:-)

Хех, абе то хубаво да ме пратите, ама както казва един приятел:
- Едно време бяхме млади И красиви, а сега останахме само- И!  :winktongue:

А иначе добре, това е идея, и за Булсата да ги подпитаме и потормозим,  :)) както и Митко да ни поообразова.  O:-)

Митко, та ти можеш някой път да ми дойдеш на гости, и да ми покажеш как се записва от ТВ на комп? Значи аз имам един ТВ-та един ЛЦД с нормален тунер, и един ЛЦД с цифров тунер.
От тях трябва да стане записа.
А иначе си прав, гледам имат изходи за нормални жакове и двата.
Май имат и комп/УСБ портове.

А дотогава, за да се пробвам сам, може ли тука да постнеш една рисувана или препратена схемка, какви жакове на кабела трябва да отиват в ТВ-то, и какви жакове или накрайници, и в кой отвор, на компа?  :)
« Последна редакция: Януари 10, 2013, 18:48:47 от USfan »

Януари 11, 2013, 09:03:05
Отговор #109

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Ох това да се свържеш с тях е малко трудна задачка. Аз имам телефона на репортерката от рали Златни и и звъня относително редовно но без никакъв успех не го вдига и това е!!!!! Орлин също и звъни но пак без какъвто и да е успех.
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни