Автор Тема: 14-то класик рали "Обиколка на Варна" - 01. ~ 02.12.2012  (Прочетена 37270 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 11, 2013, 11:03:01
Отговор #110

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Митко, та ти можеш някой път да ми дойдеш на гости, и да ми покажеш как се записва от ТВ на комп? Значи аз имам един ТВ-та един ЛЦД с нормален тунер, и един ЛЦД с цифров тунер.
От тях трябва да стане записа.
А иначе си прав, гледам имат изходи за нормални жакове и двата.
Май имат и комп/УСБ портове.

А дотогава, за да се пробвам сам, може ли тука да постнеш една рисувана или препратена схемка, какви жакове на кабела трябва да отиват в ТВ-то, и какви жакове или накрайници, и в кой отвор, на компа?  :)
Ще, ще... ама схемка така на изуст не мога да ти дам преди да видя на место с какво разполагаш... евентуално може да се наложи да отскочим до близкия м-н Конрад за някое липсващо кабелче. Хайде ще се доуточним на ЛС или по тел. че нещо много зацапахме темата, а уж го захапахме само на шега тоя въпрос.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 11, 2013, 12:20:23
Отговор #111

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Ох това да се свържеш с тях е малко трудна задачка. Аз имам телефона на репортерката от рали Златни и и звъня относително редовно но без никакъв успех не го вдига и това е!!!!! Орлин също и звъни но пак без какъвто и да е успех.

А, то най-вероятно подреждането и повтарянето на излъчванията, зависи не от нея, ами от някви директори, или там някой канцеларски плъх.  :D
Трябва примерно да се намерят служебните тел на Хоби-ТВ, да ги помолим да ни свържат с някой от програмните директори, и да му се примолим поне ретро-авто събитията, по често да ги повтаря.

То Хоби-ТВ да не е БТВ, надали толкова ще ни отрежат разни секретарки/съклецарки,  :))  и може и да ни свържат с някой от факторите там. ;)

Януари 11, 2013, 12:52:36
Отговор #112

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Майкта муе някой вътрешен да познаваме и той да ходатайства за нас, иначе и аз съм звънял и веднага ме препращат към някъв друг отдел, в който не вдигаха когато пробвах. Ето телефони на ХобиТВ
Отдел програмен
Тел.: 088 2971200
Е-майл: [email protected]

Отдел Филми и Продукция
Е-майл:  [email protected]

Отдел реклама
Krasimir Dimitrov
Тел.:  0884 133 330
Е-майл:  [email protected]

Януари 11, 2013, 14:27:25
Отговор #113

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Брей, тия па какви са парашутисти.  :))
Нямат в тия данни дето си дал, нито един стационарен телефон за връзка.
Сигурно офиса им е в 2 гаражни клетки, събрани на едно.  ;)
Собствениците на подобна парашутистка телевизия- БГ ТВ или нещо такова, са ми съседи.
Офиса им е поместен точно в един бивш гараж, с традиционния размер- 3 на 15 метра.

Януари 11, 2013, 21:24:41
Отговор #114

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ти вземи се свържи с тия да видим как стои въпроса с матрияла  O0

Януари 12, 2013, 00:01:13
Отговор #115

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Нещо си говорите наизуст....Хоби ТВ е част от БУЛСАТКОМ, и си е напълно редовна ТВ.Понеже не сте наясно вероятно с ТВ правата и разпространението , трябваше да ми пишете, ХОБИ ТВ ми е медиен партньор, и никога, ама никога , не са ми отказвали репортажи, филмчета, анонси.Да не говорим , че аз лично им препоръчах да снимат Варна, макар че не участвах, но ме помолиха, и работата стана.Тези дни ще говоря с програмната директорка да ми изпрати клипа и ще го поставя тук....да можете да го гледате.След всяко мероприятие имам архив.Не ми е ясно, защо не сте си го поискали, това не е секретен материал....Когато отразяват Ретро рейсинага на Калояново, или на Хасково, ми дават дискове с продукцията която са направили, същото стана и с Рилски Манастир преди две години.Тази година Ани ми обеща , че пак ще ни отразява, но пожела да и изпратя календар, защото се дублират мероприятията...да знае къде да снима и какво да показва.! Така , че не хулете , а помислете как да си бъдем полезни....! Поздрави ! >:D :-X
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 12, 2013, 00:08:43
Отговор #116

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Е това е приказка :D

Януари 12, 2013, 00:59:14
Отговор #117

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Супер, ще бъдем много благодарни! Ако сме знаели направо с теб да говорим нямаше да се главоболим толкова, но става въпрос за цялото предаване нали? не само за рекламен клип :) А дали биха имали възможност да дадат и от предната година или изобщо що е ретро у тях?

Януари 12, 2013, 12:09:39
Отговор #118

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Това е наиситина добра колекция! Дано дадат всичко на тая тема което имат  :winktongue:  Друго е видеото все едно си там,можеш да усетиш атмосферата на всяко състезание :D

Февруари 18, 2013, 17:49:02
Отговор #119

Неактивен svetlozar_sv

  • Публикации: 66
  • [url=http://urls.su/flines][img]http://forum-lines
тази вечер в 18.30 по ХОБИ ХД. ще дават ралито  C:-)