Автор Тема: Datsun 280 ZX 1980  (Прочетена 126307 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 20, 2012, 02:41:32
Отговор #100

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
много яко снимки са станали ;),и двете с десни волани,истински японки ;браво страхотни коли ;)

Февруари 21, 2012, 00:36:03
Отговор #101

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Красавици!!!А как искам и аз :-\ама още съм в началото на съживяването 8))
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Февруари 21, 2012, 11:33:44
Отговор #102

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
То и ние сме така нищо ,че вървят  :D На Марто му трябва малко козметични ремонти и техническа ревизия ,докато аз трябва за по -дълго да вляза в бокса ,оня ден не мога да го настигна тоя Z бяга яко ,пък аз без компресия в мотора и само на 3 та предавка като тролей  :))

Февруари 21, 2012, 12:50:25
Отговор #103

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Страхотна сесия сте си спретнали!
И във фейсбук я разгледах.

Ето с такива снимки се прави календар!
Аз ви завиждам за манията и това, че действате заедно.  Само така!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 21, 2012, 13:04:10
Отговор #104

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
То и ние сме така нищо ,че вървят  :D На Марто му трябва малко козметични ремонти и техническа ревизия ,докато аз трябва за по -дълго да вляза в бокса ,оня ден не мога да го настигна тоя Z бяга яко ,пък аз без компресия в мотора и само на 3 та предавка като тролей  :))
А бе то и аз съм засервиз и то сериозен, иам работа по машината само дето пари нема  ;D
Момчета стягайте японките, пролетта ще цъфне, че да организираме един JDM Classic Cars Session.

Февруари 21, 2012, 14:41:24
Отговор #105

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Страхотна сесия сте си спретнали!
И във фейсбук я разгледах.

Ето с такива снимки се прави календар!
Аз ви завиждам за манията и това, че действате заедно.  Само така!


Наистина много са добри ,а Марто е пич и като каже отиваме ,значи може да се разчита на него :)))
Изкара някакъв хай-тек апарат с филтри  :D Аз лично ще си изкарам няколко снимки в А4 формат и ще си ги ламинирам :D
Много ми допада идеята за една JDM среща ,японците сме малко ,но все екзотики - ще станат невероятни снимки,има доста красиви места,само трябва да се оправи времето и да оправим колите  :))

Февруари 21, 2012, 21:28:39
Отговор #106

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
А аз предлагам дори ако направим първата среща, то тя да бъде официално начало на JDM Classics, което да се провежда всяка година на същата дата, така че нека измислим как точно да изглежда като събитие, дата и място.
Ще е интересно, а вие какво мислите?
Моя апарат не е нищо особено, смятам да купя още някой друг обектив. Насето с Московеца е повече майстор на добрите снимки. :)

Февруари 21, 2012, 22:47:22
Отговор #107

Неактивен sierra team ruse

  • Публикации: 212
  • sierra forever
    • http://www.fordsierra-bg.com/
събота го видях наживо из един варненски булевард и веднага се сетих че е от форума поздрави,красива и екзотична е много и много готин звук вадеше  :D
FORD SIERRA POWER

Февруари 21, 2012, 23:20:07
Отговор #108

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Значи така а, снимате се с Дидо без да се обадите :) Шегата настрана, евала момчета много сте сериозни, а аз малко изоставам в подготовката за пролетта. От края на март ще съм на линия за такива срещи, може и по-рано но като пешеходец :)
Пак браво за снимките - много са добри!

Февруари 21, 2012, 23:53:59
Отговор #109

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
събота го видях наживо из един варненски булевард и веднага се сетих че е от форума поздрави,красива и екзотична е много и много готин звук вадеше  :D
Хах, сещам се даже и аз къде си ме видял.  O0 Мерси за комплиментите  ;D